reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

e-de nie jesteś ostatnia ;-) ja dopiero od tygodnia się rozglądam na poważnie - ale intensywnie. I chyba też padnie na Mutsy iGo - ale z gondolą lite. Wg internetu ma dokładnie ten sam wymiar (dugość), ale nie oglądałem jej na żywo. Ty widziałaś je? Bo jednak prawie 2 kg różnicy...
 
reklama
orso - tak widziałam i mierzyłam metrówką. Gondola Comfort jest troszkę większa (głębsza) i ma większą budkę. Jest też porządniej wykończona w środku. A waga ma znaczenie jak się będzie nosić bo przy wożeniu nie ma znaczenia. Ja przeanalizowałam i stwierdziłam, że nie będę gondoli w ogóle nosić bo mam windę w bloku a do samochodu to i tak w nosidełku dziecko się nosi a jednak przed nami okres zimowy i każdy centryment w gondoli się liczy przy opatulaniu.
 
Dziewczyny potrzebuję pomocy mieszkających w Poznaniu. Otóż, podoba mi się najnowszy z 2013r. model wózka Maxi Cosi mura 4 plus. Niestety u mnie nie mają wogóle tej firmy i robią wielkie oczy. Najbliżej mam do Poznania i stąd pytanie, czy orientuje się któraś z Was gdzie mają taki właśnie model na stanie zeby popatrzeć pojeździć itp i wogóle gdzie w Poznaniu są sklepy z wózkami.
 
Do góry