reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
magdzia właśnie miałam pisać... ja wypiorę tylko ten materacyk w pralce na programie ręcznym (30C, 15 minut) i tyle. resztę wietrzę odkąd odebraliśmy (stoi w salonie i powoduje u mnie uśmiech na twarzy). on jest nowy i o dziwo wogóle nie śmierdzi.
 
monia tak mieszkamy:eek: jeden pokoj jest nie ruszany wszystko u bylo remontowane 3l temu wiec mamy kawalerke poki co :)
a 3/4 domu istna patologia:-p:eek::szok:
 
No dziewczyny - w końcu i ja zamówiłam :) Chyba ostatnia na forum???
Wybór padł na Mutsy Igo z gondolą Comfort - chociaż Lite wizualnie bardziej mi się podobała i była lżejsza no ale Comfort jest większa, a cała zima przed nami. Dobrze, że chłopina był ze mną bo patrzyłam się na te kolory i cmokałam i zastanawiałam się.:angry: Podchodzi do mnie mój i mówi: "Bierzemy ten" i pozamiatane :) Kupiłam samą gondolę - spacerówkę na wiosnę. Stelaż czarny ofkorzzzz :) z kołami pompowanymi. Dostałam gratis torbę od kompletu. I w ogóle jakieś rabaty, że się miło zaskoczyliśmy! Kupiliśmy też adaptery do wózka i fotelik MC CF - bo na bazę Izofix się nie zdecydowaliśmy - ale zostawiliśmy sobie furtkę gdybyśmy zmienili zdanie, bo ciągle myślimy.
Tak więc cieszę się
 
E-de ja będę ostatnia bo wózek chyba będę kupować dopiero po narodzinach małej :tak: Pododawaj potem foty nowych nabytków :-)
 
e- de no to mamy podobnie tylko różne modele ja Evo ale też bez spacerówki i do tego MC CF ale w kolorze jeansowym ;)
ten Twój Igo też fajny i jak zamawialiśmy to też nie wiedziałam co wkońcu wybrać ale mąż postanowił że pierwszy był Evo i koniec ;)
 
reklama
Do góry