reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

hej dziewczyny!ja z problemem nadmiernego pocenia borykam sie od dawna.etiaxil pomagal na poczatku pozniej kiedy wychodzilam za maz mialam robiony botox na dloniach zaplacilam 2000zl lekarz mi powiedial ze u 15%pacjentow nie dziala i zgadnijcie co?!znalazlam sie w tych 15%.!!!!!!!!!!!!!juz mam tego dosc chodze tylko w czarnych lub bialych bluzkach a dlon podaje tylko na dworzu bo inaczej wstyd.wiec chyba nie ma dobrego sposobu
 
reklama
Ja też ma problem z mokrymi plamami pod pachami. Chyba wypróbuje te specyfiki, o których piszą dziewczyny. Bo mam juz tego dość...
 
ANTIDRAL gdzie mozna go kupic i jesli ktos go ma moze jakas fotke wklei wtedy łątwiej sie go znajdzie na połce sklepowej:-):-)
 
Wyczytałam gdzie, żę na pocenie są dobre tabletki szałwiowe, ale na mnie to nie działało:baffled: Mam też problem z nadmiernym poceniem, zalewa mnie pot na czole, pod pachami i na plecach, jak pomyślę, że zbliża się lato, to już się boję:crazy::baffled:
 
Dziewczyny ja mialam to samo,Pocilam sie pod pachami niemilosiernie plamy mialam az po same cycki:szok:.Nie moglam podniesc reki do gory chociaz bez podnoszenia tez bylo widac ze jest mokro:tak:.Kupilam ANTIDRAL i moge powiedziec ze spelnia swoje zadanie w 100%.Smaruje sie nim dwa maksymalnie trzy razy w tygodniu zawsze wieczorem i rewelacja.Chcby nie wiem jak bylo goraca pod pachami nie ma ani jednej nawet najmniejszej plamki.Polecam wam sprobujcie.
 
3 lata temu też stosowałam ANTIDRIAL(skuteczny i niedrogi w porównaniu z ETaxilem, który działa tak samo). Nie wiem jak w tym roku, ale w zeszłym sezonie ANTIDRIAL był nie do kupienia! Podobno go wycofano, bo pewnie był za tani:angry: Mam nadzieję, że "powrócił" skoro piszę kasiunia2700, chyba, ze ona też kupiła swoj 2 lata temu:baffled:
 
reklama
Dziewczynki ja polecam etiaxil do stosowania na noc raz lub dwa razy w tygodniu super sprawa nie brudzi ubran i mozna go byc pewnym w 100%,pozdrawiam goraco;-)
 
Do góry