reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nadmierne pocenie

kasia-matiy

Fanka BB :)
Miasto
Trzebnica, Poland
a jakie już próbowałaś? wiesz akurat ziaja jest bardzo tania więc w zasadzie nic nie ryzykujesz ... poza tym myślę że taki problemów z potliwością jak ja to mało kto ma ;-) a jednak ziaja dała ten sam efekt co etiaxil ... oczywiście skóra mnie piecze po jednym i po drugim produkcie bez względu na to czy skóra podrażniona czy nie, ale myślę że to niewielka cena ... ostatnio ogromne upały i moja ziaja sprawdza się rewelacyjnie ;-) polecam naprawdę każdemu!

reklama

kasia-matiy

Fanka BB :)
Miasto
Trzebnica, Poland
ja naprawdę nie widzę żadnej różnicy między ziają a etiaxilem a używałam to i to, innych też używałam i to faktycznie nie było to samo, ale ziaja działa rewelacyjnie

natali801

Początkująca w BB
No przecież koleżanka tutaj pisze, ze jej pomaga etiaxil. W bardziej ekstremalnych przypadkach trzeba wybrać sie na botoks. Zabieg ten wykonywany jest nie tylko na zmarszczki ale pomaga również w problemach z poceniem się.... Blokuje polączenia nerwowe tak więc osoba, ktora się mu podda tak bardzo się nie poci.

Antyperspirant można zrobić samemu i jest bardzo skuteczny! Podaję przepis: pół szklanki oleju kokosowego, ćwierć szklanki sody oczyszczonej, kolejne ćwierć skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej, odrobina olejku esencjonalnego (np z limonki, ale inny tez się sprawdzi). Wszystko mieszamy ze sobą dokładnie i zamykamy w słoiczku. Wcieramy go rękoma. Jest naprawdę mega!

werti

Zaciekawiona BB
Na mnie bloker Ziaja nie działa. Kupiłam sobie bo chciałam sobie wyprobować jego działąnie, czy rzeczywiscie jest skuteczne ale jego działanie mnie zawiodło. Oczekiwałam czegoś co zatrzyma pocenie się ale mam wrażenie, ze skuteczniejsze są już zwykłe antyperspiranty ;)

Jeśli chodzi o zabiegi to ponoć skuteczny jest botoks. Ale sama nie miałam.

reklama

zolza78

Początkująca w BB
Jedyny skuteczny bloker, który dobrze chroni przed poceniem to SVR Spirial Extreme. U mnie sprawdził się nawet na wakacjach w Tajladii przy + 35 :)