reklama

Nadmierne pocenie

kasia-matiy

Fanka BB :)
Miasto
Trzebnica, Poland
Rozwiązania
0
a jakie już próbowałaś? wiesz akurat ziaja jest bardzo tania więc w zasadzie nic nie ryzykujesz ... poza tym myślę że taki problemów z potliwością jak ja to mało kto ma ;-) a jednak ziaja dała ten sam efekt co etiaxil ... oczywiście skóra mnie piecze po jednym i po drugim produkcie bez względu na to czy skóra podrażniona czy nie, ale myślę że to niewielka cena ... ostatnio ogromne upały i moja ziaja sprawdza się rewelacyjnie ;-) polecam naprawdę każdemu!

reklama

kasia-matiy

Fanka BB :)
Miasto
Trzebnica, Poland
Rozwiązania
0
ja naprawdę nie widzę żadnej różnicy między ziają a etiaxilem a używałam to i to, innych też używałam i to faktycznie nie było to samo, ale ziaja działa rewelacyjnie

Ananwisn

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jesli kosmetyki nie pomagaja to pewnym wyjściem jest zapisanie się na zabieg botoksu. Zabieg ten wykonujemy najczęściej w okolicy pach, gdyż jest to taka najpowszechniejsza lokalizacja, ale tak samo może on być wykonywany na dłoniach i na stopach. Efekt utrzymuje się od 4 do 12 miesiecy, wszystko tak naprawdę zależy od konkretnej osoby.
Dobrze jest jednak dowiedzieć się czy przypadkiem problem z poceniem sie nie wynika z innego powodu. Na przykład z problemów zdrowotnych.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019