reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

to zależy w jakim stopniu ktoś ma poblemy z poceniem, bo na mnie np. też zadne antyperspiranty nie działały, a jak używałam np. antidralu, to zaczynałam się pocić w innych miejscach np. na plecach... stąd też szukałam innego sposobu i zdecydowałam się ostatnio na zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej właśnie w Bellisanie, idę tam w przyszłym tygodniu i jestem bardzo ciekawa efektów
 
reklama
Ja polecam zasypke Alantan. Najpierw stosowałam ją na stopy gdzie świetnie zdała egzamin a dziś wypróbowałam ją również pod pachami gdzie również się sprawdziła :) Niska cena, nie podrażnia skóry i skuteczniejsza od dezodorantów :)
 
Bardzo dobry jest bloker z Ziaji:) nie szczypie tak jak Etiaxil. Ja szukam na razie czegoś, co by pomogło mi na świecącą się twarz. Czytałam kiedyś o jonoforezie, zabieg podobno jest refundowany w Niemczech i działa dość skutecznie.
 
Etiaxil,nawet ten w wersji dla wrażliwej skóry po jakimś czasie mocno wysusza skórę i powoduje jej swędzenie.Ostatnio odkryłam rewelacyjny bloker z Ziai.I co ważne- kosztuje niecałe 10 zeta:rofl2:
 
Ja byłam zadowolona z Etiaxilu i kupowałam co roku, jak tylko zrobiło się zbyt ciepło. Żadnego pieczenia nigdy nie czułam. Chyba ważne jest, żeby nie używać po depilacji.
Jednak dzisiaj na zakupach wypatrzyłam ten bloker Ziai, który poleca Jadran i go kupiłam. Dałam za niego 7,50 zł, więc cena naprawdę rewelacyjna :tak::tak:
 
pamiętajcie, ze pocenie się jest naturalne i zdrowe, więc żadnych blokerów, można spróbować jakieś zioła, no i zmiana diety bo od niej zależy zapach naszego potu
 
Ja byłam zadowolona z Etiaxilu i kupowałam co roku, jak tylko zrobiło się zbyt ciepło. Żadnego pieczenia nigdy nie czułam. Chyba ważne jest, żeby nie używać po depilacji.
Jednak dzisiaj na zakupach wypatrzyłam ten bloker Ziai, który poleca Jadran i go kupiłam. Dałam za niego 7,50 zł, więc cena naprawdę rewelacyjna :tak::tak:

mnie akurat po etiaxilu dla skóry wrażliwej piekło (nawet kilka dni po goleniu), a teraz używam ziaja bloker właśnie i efekt jest dokładnie taki sam (blokuje wydzielanie potu) a cena jednak bez porównania

Edysiek wiem że pocenie jest naturalne, ale po 1. mówimy tu tylko o miejscowym blokowaniu pocenia a nie całościowym (jak to czynią preparaty doustne), a po 2. niektórzy mają nie problem z zapachem a tym, że po 5 minutach od wyjścia z domu na bluzce są ogromne plamy pod pachami (czyli np. ja) i nie pomaga częste mycie ani żadne antyperspiranty a wygląda to obrzydliwie po prostu :-( jedynie co to jeszcze przestałam używać klasycznych dezodorantów a kupiłam w kamieniu Crystal, drogi ale na bardzo długo starcza - oczywiście nie rozwiązuje problemu potu ale jego zalety to brak zapachu oraz plam na ubraniach jakie miałam po sztyftach i innych dezodorantach

jak ktoś ma problemy z poceniem nadmiernym to naprawdę polecam Ziaja bloker, dla wrażliwców pieczenie może być kłopotliwe ale uważam że efekt jest wart poświęcenia :-) bo ja jestem mokra pod pachami nawet zimą więc wcale nie jest to zależne od ciepła czy stresu .... wiem że najlepszą metodą jest usuwanie laserowe gruczołów potowych ale akurat na to mnie nie stać (uwaga! zakazane dla kobiet w ciąży i karmiących)
 
kup sobie ziaja bloker, działanie takie samo a koszt o niebo mniejszy (etiaxil 15 ml - 40 zł; ziaja bloker 50ml - 7 zł) sama stosuję i wiem doskonale że niczym się nie różnią :-)
 
Ja kiedyś tam kupowałam antidral, ale kurcze, jak miałam jakies minimalne podraznienie to piekło przeogromnie. Ogólnie był duzo tanszy od etiaxil bo kosztował jakieś 15 zł, ale był skuteczny. Jednak nie dla ludzi z delikatną skórą.
 
reklama
a jakie już próbowałaś? wiesz akurat ziaja jest bardzo tania więc w zasadzie nic nie ryzykujesz ... poza tym myślę że taki problemów z potliwością jak ja to mało kto ma ;-) a jednak ziaja dała ten sam efekt co etiaxil ... oczywiście skóra mnie piecze po jednym i po drugim produkcie bez względu na to czy skóra podrażniona czy nie, ale myślę że to niewielka cena ... ostatnio ogromne upały i moja ziaja sprawdza się rewelacyjnie ;-) polecam naprawdę każdemu!
 
Do góry