reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadszedł kryzys-jak sie nie dać

Zgadzam sie z Dominika...ostatnio tez troche poszkolilam sie z teorii, wiec jak ktos ma pytania to walic..
a odnosnie child tax credit na wstepie jest on wyliaczny na podstawie dochodow z zeszlego roku podatkowego wiec gdyby przyznali jedynie stawke podstawowa czyli tzw family element i poki co wasze dochody nie wygladaja tak dobrze jak zeszloroczne to warto od razu zadryndac do nich i uaktualnic dane to podwyzsza child tax credit i w tym momencie zakwalifikujesz sie na sure start maternity grant... mi tak doradzili i tak wlasnie bede robic.
A dziewczyny pozglaszalyscie sie o Health in Pregnancy Grant? 190 funtow :-)
 
reklama
Dzięki Dziewczyny!

My właśnie dostaliśmy papiery do uaktualnienia naszych dochodów za poprzedni rok do tax creditu - no a jak się dzidzia pojawi, to od razu dzwonimy i zgłaszamy i zaczynamy upominać się o resztę przysługujących dodatków - papiery już wszystkie mam w domku (muszę je tylko wypełnić:tak:)

A health in pregnancy grant u mnie też już przepadł bez śladu:baffled: już zdążyłam zapomnieć, że go dostałam:-D
 
kurcze to tylko ja czekam i czekam :) moze sie doczekam i wpadna w najmniej odpowiednim momencie :D
 
Do góry