reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nagle przestalam czuc sie ciazowo

Dołączył(a)
5 Listopad 2018
Postów
6
Zaczelam 6 tydz ciazy. W ten weekend nagle niemal z dnia na dzien poczulam przyplyw energii, zniknela gula w gardle, zawroty glowy, bol brzucha.. Czuje sie tak normalnie, jakbym nie byla w ciazy. Poszlam wczoraj na bete- 4tys. Zaraz ide znowu bo nie wytrzymam do jutra.
Miala ktoras z was tak? Czy zarodek umarl? Czy moze jest jakas szansa?
 
reklama
Nie każda ma książkowe objawy ,ale doskonale Cię rozumiem jestem po dwóch stratach teraz zaczynam 8tc i mam tak samo że fiksuje :Dtez mam lepsze i gorsze dni ,dla swojego spokoju powtórz betę i zobaczysz że wszystko jest w porządku :)
 
Zaczelam 6 tydz ciazy. W ten weekend nagle niemal z dnia na dzien poczulam przyplyw energii, zniknela gula w gardle, zawroty glowy, bol brzucha.. Czuje sie tak normalnie, jakbym nie byla w ciazy. Poszlam wczoraj na bete- 4tys. Zaraz ide znowu bo nie wytrzymam do jutra.
Miala ktoras z was tak? Czy zarodek umarl? Czy moze jest jakas szansa?
Hej. Ja jestem też po dwuch stratach. No i niestety wyciszenie objawów skończyło się źle [emoji53]serduszko przestało bić... co ma być to będzie, wiem marne pocieszenie ale z naturą nie wygrasz. Z całego serca życzę aby było wszystko w porządku [emoji11]
 
Uważam, ze trochę przesadzasz. Organizm adaptuje się do nowej sytuacji i niekoniecznie musisz mieć książkowe objawy ciazowe. Też jestem w 6tc a mam tylko powiększone piersi i bóle brzucha, co w moim przypadku jest zmartwieniem. Zrob bete dla świętego spokoju, jeśli jest wysoka to wrzuc na luz
 
Zaczelam 6 tydz ciazy. W ten weekend nagle niemal z dnia na dzien poczulam przyplyw energii, zniknela gula w gardle, zawroty glowy, bol brzucha.. Czuje sie tak normalnie, jakbym nie byla w ciazy. Poszlam wczoraj na bete- 4tys. Zaraz ide znowu bo nie wytrzymam do jutra.
Miala ktoras z was tak? Czy zarodek umarl? Czy moze jest jakas szansa?
Nie martw sie [emoji6] ja tak mialam, czulam się ciazowo, piersi bolaly, mdlilo mnie, witalam sie z wc, aż ktoregos dnia wszystko przeszło , tez sie bałam czy to cos zlego[emoji6] aleee... wrocilo po kilku dniach i teraz czasami mam objawy a w kolejny dzien nic [emoji6] ciaza ciazy nie rowna [emoji6] jestem juz w koncowce 10tc i mam tak caly czas [emoji6] raz objawy są, raz ich nie ma [emoji6] a wszystko jest ok [emoji6]
 
Krew oddana i czekam. Mam dzwonic o 12. Mysle, ze moje szanse sa 50/50. Moze byc to zupelnie normalne, moze byc to obumarcie zarodka. Niedlugo sie dowiem.
 
Nie martw się na zapas , trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Ja do 12 tc nie miałam żadnych objawów , żadnych . Dopiero później było zmęczenie , bolesne piersi i odrzucenie od kawy .
A tak nic zupełnie :)
 
Gdybym od poczatku nie miala to co innego.. a ja gula w gardle, zawroty glowy, bole brzucha, mega oslabienie.. a od soboty wszystko pomalu ustepuje. Teraz tylko piersi troche bola ale to pewnie przez progesteron, ktory biore.
 
Dobrze, że już zrobiłaś badanie.
Ale jednak organizm to nie maszyna i dostosowuje się do warunków - możliwe, że nieco się przyzwyczaja do ciąży, a może to tylko chwilowe.
 
reklama
Zaczelam 6 tydz ciazy. W ten weekend nagle niemal z dnia na dzien poczulam przyplyw energii, zniknela gula w gardle, zawroty glowy, bol brzucha.. Czuje sie tak normalnie, jakbym nie byla w ciazy. Poszlam wczoraj na bete- 4tys. Zaraz ide znowu bo nie wytrzymam do jutra.
Miala ktoras z was tak? Czy zarodek umarl? Czy moze jest jakas szansa?
Ja zaczęłam 7 tc i te objawy mam różnie jednego dnia ani mnie nie mdli ani nie bolą piersi a następnego znowu wiszę nad toaleta... Kiedy pierwszy raz miałam ten dzien spokoju modlilam sie zeby objawy sie pojawiły znowu bo naczytalam sie ze jak znikają to zly znak byłam taka zestresowana ze czuje sie dobrze a dzien później znowu bylo to samo toaleta łóżko i ból piersi i podbrzusza wiec myślę ze każda kobieta czuje sie inaczej i te objawy nie musza byc codziennie takie same pozdrawiam i trzymam kciuki ;)
 
Do góry