reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam ostatnio zauważyłam, rosnącą popularność takich imion jak Emilka, Antosia, Jan, Adam,. Zosia.Ciekawa jestem jakie imiona dacie swoim dzieciom. Ja mam córkę Elżbietę Teresę, Może zrobimy ranking najczęściej dawanych imion dzieciom w 2006-2009roku.:):-)
Pozdrawiam

reklama

niczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja zauwazylam popularnosc imion Natalia, Franciszek, Ignacy, Kacper, Antos

zarzeczanka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak, stare, tradycyjne imiona wracają do łask i myślę, ze to piękne.
ja mam Martę i Jana

KasiaJ82

Miasto
PL
Rozwiązania
0
Popularne imiona: Kacper, Kuba, Jaś, Julia, Natalia, Zofia, Zuzanna, Lena. Takie najczęściej pojawiaa się wśród znajomych!Nasza córka będzie miała na imie: Laura Maria, myślę ze rzadko spotykane:))

Sabina-mama Macka

kwiecień 2006
Miasto
Mielec,Podkarpacie
Rozwiązania
0
witam fajny pomysl z tym watkiem:tak::-)
ja mam w domu Macieja nie wiem czy to radkie czy czesto ostatnio spotykane imie ale u nas w okolicy nie nadawane czesto
u sasiadow pojawila sie Zosia Krzysztof i Nikodem(tego ostatniego bym nie dala)pozdrawiam serdecznie

cytrusowa85

Rozwiązania
0
w moim otoczeniu najczesciej spotykane imiona
dziewczynka: Julka,Natalka, Wiktoria, Maja,Ola, Hania, Zuzka, Zosia, Emilka, Amelka, Oliwka, Nikola,
chłopczyk: Kubuś, Bartek, Kacper, Filip, Jan, Szymon, Oliwier,Wiktor

U młodych mamusiek Lenka, Ninka, Nikola,Oliwka,
Igor, Nikodem, Tymoteusz,Gracjan

Ostatnia edycja:

SylwiaZG

Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Nasza sierpniowa córeczka ma na imię Ola (Aleksandra), a urodzone dzieci w najbliższym otoczeniu w tym roku to Liwia, Jagoda Blanka, Tobias, a z pokolenia obecnych 2-3 latków mamy Sebastiana i Roberta oraz 4-letnia Wiktorię.

A na osiedlu sporo małych Wojtusiów, Piotrusiów i Hubercików:) Ale mamy też np. rzadko spotykaną Kalinę.

Antylopka

Potrojna mamuska
Miasto
Poznań/ Paryż
Rozwiązania
0
moja córeczka ma na imie Wiktoria, co niestety często się zdarza, ale mąż od pierwszem rozmowy o dzieciach chcial mieć córunię Wikunię i ma:tak:
W otoczeniu jest : basia, zuzia, klaudia, szymon, kubuś, filip
a mi najbardziej się podoba Liliana:tak: I rzedkie bardzo, a szkoda, bo piękne

reklama

Kachna321bum

Rozwiązania
0
ja zauważyłam, że bardzo dużo jest teraz Julek, Mai, Natalek. Mój szkrab ma na imię Janek, ale to po dziadku, gdyby przytrafił się drugi byłby Wojtkiem :tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry