reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2007
Postów
59
Witam ostatnio zauważyłam, rosnącą popularność takich imion jak Emilka, Antosia, Jan, Adam,. Zosia.Ciekawa jestem jakie imiona dacie swoim dzieciom. Ja mam córkę Elżbietę Teresę, Może zrobimy ranking najczęściej dawanych imion dzieciom w 2006-2009roku.:):-)
Pozdrawiam
 
reklama
Popularne imiona: Kacper, Kuba, Jaś, Julia, Natalia, Zofia, Zuzanna, Lena. Takie najczęściej pojawiaa się wśród znajomych!Nasza córka będzie miała na imie: Laura Maria, myślę ze rzadko spotykane:))
 
witam fajny pomysl z tym watkiem:tak::-)
ja mam w domu Macieja nie wiem czy to radkie czy czesto ostatnio spotykane imie ale u nas w okolicy nie nadawane czesto
u sasiadow pojawila sie Zosia Krzysztof i Nikodem(tego ostatniego bym nie dala)pozdrawiam serdecznie
 
w moim otoczeniu najczesciej spotykane imiona
dziewczynka: Julka,Natalka, Wiktoria, Maja,Ola, Hania, Zuzka, Zosia, Emilka, Amelka, Oliwka, Nikola,
chłopczyk: Kubuś, Bartek, Kacper, Filip, Jan, Szymon, Oliwier,Wiktor

U młodych mamusiek Lenka, Ninka, Nikola,Oliwka,
Igor, Nikodem, Tymoteusz,Gracjan
 
Ostatnia edycja:
Nasza sierpniowa córeczka ma na imię Ola (Aleksandra), a urodzone dzieci w najbliższym otoczeniu w tym roku to Liwia, Jagoda Blanka, Tobias, a z pokolenia obecnych 2-3 latków mamy Sebastiana i Roberta oraz 4-letnia Wiktorię.

A na osiedlu sporo małych Wojtusiów, Piotrusiów i Hubercików:) Ale mamy też np. rzadko spotykaną Kalinę.
 
moja córeczka ma na imie Wiktoria, co niestety często się zdarza, ale mąż od pierwszem rozmowy o dzieciach chcial mieć córunię Wikunię i ma:tak:
W otoczeniu jest : basia, zuzia, klaudia, szymon, kubuś, filip
a mi najbardziej się podoba Liliana:tak: I rzedkie bardzo, a szkoda, bo piękne
 
reklama
Do góry