reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

A My mamy Alicje Zuzanne :happy:
I macie racje duzo jest teraz Julii,Natalek(sama tak mam na imie:-))Kinga
a z chlopcow to Kacper i Michal , ostatnio znajoma dala na imie synkowi Alfred :sorry2:

Jak ..kiedys.. urodze chlopca to damy mu na imie Patryk :-):happy:
 
reklama
podobno furorę robią ostatnio: Tymon, Tobiasz, Mateusz, Kacper, Igor, Norbert, Franciszek i Jakub oczywiście też. Oraz Wiktor. Dziewczynki:to Julia, Zuzanna, Nikola, Laura, Weronika,

Z wyjątków wśród znajomych to Arkadiusz i Pola.
My mamy Marcelinę( kiedyś niespotykana wcale, teraz już kilka znam).A z dziwnych imion to bardzo podoba mi się Kasjan dla chłopca.:tak:
 
Ja sama lubię zwykłe, proste imiona, które ładnie brzmią w formie pełnej i zdrobniałej. Moi synowie to Michał i Krzysztof.
Myślę, że jeżeli będę mieć teraz syna będzie to Paweł, a jeżeli córkę - Alicja (Ala).
Sama mam na imię Weronika i o ile dziś imię to bije rekordy popularności, to 30 lat temu tak nie było. Weronika kojarzyło się innym dzieciom ze "starą babcią" i przezywały mnie niewybrednymi tekstami jak "Weronika w majtki sika" W latach 80tych cierpiałam z tym imieniem i przedstawiałam się wszędzie jako Nika. Mój mąż z imieniem Bernard powodował, że wszyscy reagowali: o, ale macie imiona!
Teraz bardzo lubię swoje imię, cieszę się, ze mam tyle malutkich imienniczek:laugh2::laugh2:, ale dzieciom postanowiłam dać imiona proste, polskie, sprawdzone, które nie poddają się tak łatwo szałowi mód. :tak:
 
Mój synek ma na imię Marcel:-):-) Mąż proponował Samuel, ale wiadomo, że kobiety zawsze potrafią postawic na swoim;-):-p
Dziewczynka będzie Oliwia ( o ile kiedys będzie;-))
Podobają mi się jeszcze Laura, Antoś:-):-)

A wśród znajomych są Dawid, Kuba, Krystian, Maciek, Ola, Julka, Wiktoria, Marysia:-)
 
My z M. daliśmy Nicole Małgorzatka. Wokół nas są same spolszczone wersje Nikol...,Wiktorie,Oliwie,Michelle,Kubusie,Julitki i Laury.
 
Ja mam Kacperka, a córci, którą noszę w brzuszku dam na imię Blanka. A w moim otoczeniu dają takie imiona: Nikola, Dagmara, Daria, Klaudia, Amelia, Wiktoria, Nadia, a chłopcy to: Krystian, Kamil, Filip, Patryk, Szymon!

426803fdc8.png


A to mój 17-sto msc Kacperek:
 

Załączniki

  • DSC02683.JPG
    DSC02683.JPG
    141,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Moi synowie mają na imię Maciej(6lat) i Emil (11miesięcy),jeżeli miałabym córeczkę miałaby na imię Alicja.W mojej najbliższej rodzinie mamy jeszcze Adasia (5 mies.) i Paulę (3 mies.)a w dalszej Maję ,Kingę i Antonię(nie Antoninę)
A w śród naszych znajomych są: Dawid,Dominik,Patryk,Kacper,Nikola,Agatka,Martynka.Ostatnio moja znajoma dała swojemu synkowi na imię Nikanor Nataniel......Bez komentarza to zostawię.Za kilka dni moja przyjaciółka urodzi swoją pierwszą dzidzię,córeczkę będzie miała na imię Kinga Emilia.
 
Do góry