reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

JA mam syna Kacpra i powiem szczerze że to imie podobało mi się od podstawówki! Nawet nie zdawałam sobie sprawy że to tak popularne imię...kurczę:dry:
 
reklama
Mój synek nazywa się IGOR a czekamy teraz na siostrzyczke dla syneczka i mamy zamiar ja nazwać LENA a jeśli dzidzia sprawi nam niespodzianke i będzie chłopczykiem to będzie to OLAF

POZDRAWIAM IMIENNIKÓW MOICH DZIECIACZKÓW:))))

Powiedzcie czy ksiądz w kościele bez problemów komus ochrzcił córeczkę LENĘ??? BO RÓŻNIE TO BYWA:szok:
 
ja mam Hanie i Helene, Hania po tesciowej, Helena po babci

Hanek jest duzo niestety teraz, a Heleny nie spotkalam jeszcze
 
Powiedzcie czy ksiądz w kościele bez problemów komus ochrzcił córeczkę LENĘ??? BO RÓŻNIE TO BYWA:szok:

Moja koleżanka ochrzciła Lenkę w maju i nie miała żadnych problemów;-)
Za to moje dziecko ma imię oryginalne - Florentyna - po praprababci oraz prapraprababci:-D Zobaczymy jak długo oryginalnym zostanie, bo ja też 1/3 wieku temu miałam imię oryginalne (Patrycja), no a teraz spospoliciało...
 
A ja mam córeczkę Gabrysię i jest jedyną w przedszkolu Gabrysią, teraz czekam na pojawienie się na świecie synka i będzie miał na imię Daniel (mąż się uparł). No a jak nam zrobi niespodziankę i okaże się jednak dziewczynką to będzie albo Blanką albo Majeczką;) Pozdrawiam wszystkie mamusie, ich dzieciaczki i brzusie;)
 
Ja pospolitych imion nie lubie(bez urazy dla tych co lubia ;-) )
Dlugooooooo szukalismy imienia dla naszej corci no i stanelo na Noemi-Lorraine :-)
Pierwsze wybralam ja,drugie moj Adam... Gdyby byl chlopiec to bylby Gracjanem...To imie podoba mi sie od chyba 15 lat :szok::-D

Mieszkam w De i tu nikt z ochrzczeniem ani w urzedach nie robi problemow.... Z rezsta co druga osoba by bmusiala tu je miec bo imiona sa naprawde przerozne... Nawet nie wiedzialam ze imie Noemi jest swiete:szok::-D A w tlumaczeniu z hebrajskiego oznacza "moja slodycz" :-)

Ze znanych mi imion dzieci to multum Julii, Wiktorie,Weroniki,Piotrusie,Kubusie,Wojtki... :-)
 
ja mam synka Filipa , teraz jest pelno Filipow , ale gdy go urodzilam to nie bylo to tak oklepane imie!Teraz jesli urodze corcie to mysle o Nadin , Eliana lub Amelia:-) jesli synek to Olaf lub Olgierd.Tylko nikomu te imiona sie nie podobaja i mam problem:-( Babcie upieraja sie aby dziewczynce dac Marysia a chlopcu Wojtek lub Bartosz.Bleeee
 
Szukaliśmy nietypowego imienia dla dziewczynki i padło na Dobrochnę :tak: u nas w okolicy takiego jeszcze nie było i zawsze jak mówimy jak ma na imię nasza córcia, to wszyscy od razy się pytaja "Jak?". Ale za to jak juz gdzieś raz byliśmy, np. u lekarza, to bez problemu nas zapamiętują :tak: Dla synka mąż uparł się na Jana Gwalberta, ale na szczeście urodziła się córcia :-D

w mojej okolicy na topie są Julki (bardzo mi się to imię podoba, ale jest często spotykane...) Ole, Wiktorie, Weroniki, Oliwie, Maje oraz Kubusie i Antosie
 
DWA DNI TEMU MOJA KOLEŻANKA urodziła córkę Nadin właśnie dala jej na imie.Popularne imiona u mnie jeszcze to Julka, Kamila, Karolina, o Kubie ju pisalam.
Pozdrawiam:-)
 
reklama
My daliśmy synkowi na imię Krystian, niby popularne a w przedszkolu jest jeden (za to jest 4 Kubusiów).
 
Do góry