reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

Wsrod moich znajomych najwiecej jest Oliwek, Julek i Wiktorii :tak:
Chlopcy to Kubusie, Oliverki i Maksymiliany :tak:

Natomiast ja dalam mojej coreczce na imie Sara i jak narazie jestem jedyna w moim otoczeniu ;-):-)
 
reklama
Ja wiem że na 100% będę miała synka, ale w czasach kiedy to nie było jeszcze takie pewne podobało mi się dla dziewczynki ( i nadal podoba) imię LIWIA, nie Oliwia ale Liwia, moja córcia Gabrysia tak wymyśliła ( a na drugie imię dla dziewczynki wymyśliła Pusia ;))
 
U nas w okolicy mamy 4 Wojtków, 3 Wiktorów, 3 Kubusiów...a poza tym wśród znajomych przewijają się Antek, Jasiek, Kacper, Paweł....Ostanio urodził się mały Prot!
A dziweczynki to głównie Natalie, Julie, Marty, i Marysie...

U mnie w brzuszku rośnie albo Zosia, opcjonalnie Pola, albo Staś, opcjonlanie Michaś...płci jeszcze nie ujawniono!
 
Jesli moglabym sie dolaczyc do tematu to nasza corcia ma na imie Anastasia i w sumie w naszym otoczeniu zanej nastki nie ma ale za to duzo Wiktorii, Majeczek, Agatek a z chlopiecych imion to przewaznie Kubusie i Kacperki:tak:
A mieszkamy za granica wiec jak na razie spotkalismy tylko jedna Anastacia przez 'c':tak::-D:-)
 
Ja mam synka Maksymiliana,raczej nie uległam modzie,bardzo podoba mi się to imię od wielu lat,właściwie to jest imię po Św.Maksymilianie Kolbe.
Zastanawialiśmy się jeszcze nad Szymonem.Dla dziewczynki podoba mi się Pola,mąż chciał Darie.
Wśród naszych znajomych zdecydowanie przeważa Julka,ale jest też Natalia,Bianka,Dominika,Kuba,Natak,Oskar,Kacper.
 
Moja córcia ma na imię Lena - wiedziałam że tak bedzie sie nazywać od razu jak zaszłam w ciąze ( dla chłopca mieliśmy wybrane imię Mikołaj lub Filip ). Ogólnie jestem zakochana w imionach rosyjskiego brzmienia - Nadja, Igor itp...
Piękne jest też Liwia, Bianka, Blanka...Lubię takie imiona.
Z chrzcinami Leny nie mieliśmy żadnego problemu, mała drugiego imienia nie ma.
Teraz 4 moje koleżanki są w ciązy ( terminy pażdziernik 08, listopad 08, marzec 09, maj 09 ) wszystkie dla chłopców mają imię - Jan.
 
Nasza córka to Łucja. Ale wokół najpopularniejsze są Zuzie, Marysie, Julki, Maje, ostatnio coraz więcej Helen. A wśród chłopców: Kuba, Jaś, Marcel, Oliwier, Wiktor, Filip, Tomek, ale znam też Hieronima (trochę starszy niż w temacie) czy Augustyna.
 
reklama
dochodzą nowe imiona, ale niektóre coraz częściej sie pojawiają. Zauważyłam niedawno wzrost pojawiania sie imienia Ewa...
Pozdrawiam
:-)
 
Do góry