reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czworaczki.......imiona....

reklama
w moim mieście w grudniu 2007 roku urodziły się czworaczki i to w ładnym terminie bo w 32 tyg ciąży. A to ich imiona Martynka Marysia Joasia i Patryk.
 
Ja jestem zwolenniczką znanych polskich imion. Bez udziwnien. Może teraz taka moda...
Czworaczkom dałabym na imię: Kryspin (mam słabość do tego imienia), Filip, Bartłomiej i Zuzka :-)
 
Dla chłopca wybarała bym chyba Wojciech, a dziewczynki to Melania, Stefania, Elżbieta - to w wersji bardziej tradycyjnej ;-)
a w bardziej oryginalniej to dla chłopca Maxymilian, a dziewczynki to Abigail, Scarlett, Gabriella;-);-)
 
reklama
Dawid
Roksana
Nel
Ninka-a gdybym Ninkę już miała i spodziewała się 4 to zmieniłabym 4 imię na Blanka
 
Do góry