reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czworaczki.......imiona....

reklama
witajcie wczoraj w DDTVN o czworaczkach urodzonych w styczniu 2010 roku...a o to ich imionka...

Borys

Amelia
Zuzia
Julia

Podobaja wam sie taki zestaw imion>>???

Jakie wy dziewczyny wybraly dla "waszych" czworaczkow...??? oczyiwscie 1 chlopak+3dziewczynki


odp.

ja dla mnie zestaw moze byc chodz znow ta Julia...ehhh i Amelia tez b.popluarne...

ja bym tak nazwa swoje czworaczki

Albert

Kornelia
Marysia
Letycja


mi sie Borys nie podoba

jak juz to Igor
a dla dziewczynek?hmm
niewiem juz sama
bomi sie podobają imiona moich corek ale do trojaczek?...moze te dwa typy co dałam corkom +...........?????????naprawde nie przychodzimi nic do głowy bo te wszystkie są juz "oklepane"
te całe Julki,Amelki,Majki sie juz powtarzają


ja dla corki nr 2 chciałam Maje ale mąż nie-wiec nawet dobre bo teraz bym załowała gdyby miała Majke
myslałam tez o im.Angelika przez "g"lub nawet przez "dż"-wiec pewnie jak juz tak bym dała 3.dziewczynce
 
Ja mam juz Konstancje, wiec kolejne imiona dla dziewczynek to:

Istas
Esterah
Salomea

A dla chlopca wybor jest zdecydowanie trudniejszy. Kiedys myslalam o Constantin lub Konstanty, ale ze wzgledu na Kostke imie to odpada. Bylby zatem:

Kordian

??????????????a co to za imiona???zwłaszcza dla córek??
ale zaraz-Ty mieszkasz w MEKSYKU??a to pewnie dlatego bo nie polskie'
jak tam to takie pasują jak juz:)

a własdnie jakie tam są popularne imiona?
 
popularne tutaj imiona to jose, jesus, maria, guadalupe i cale mnostwo mniej lub bardziej biblijnych. to gdzie mieszkam nie ma najmniejszego znaczenia, bo za rok lub dwa moge sie przeprowadzic na zupelnie inny koniec swiata. dlatego moja cora ma na imie Konstancja, nie zadna Constanza czy Constance...


Salomea to imie pochodzenia hebrajskiego i oznacza pokoj. Matka Slowackiego miala tak na imie, a wczesniej na przyklad corka Leszka Bialego.

Esterah / Estera to imie perskie i oznacza gwiazde

Istas pochodzi z jednego z jezykow Indian Amerykanskich i znaczy snieg.

Kordian to imie stworzone przez Slowackiego i oznacza mazczyzne dajacego serce.


Lubie imiona, ktore cos znacza, bo imie to pierwszy prezent, ktory dajemy dziecku.
 
Ostatnia edycja:
no ten Kordian wiem co to za jeden ale ja słyszaąłm ze jak ktos mówił imie Kordian to inna os dodawała ..i cham
Esterah-to sie domysliłam ze od Estery

fajnie ze mieszkasz(teraz)w Mexyku
ja za duzo sie naoglądałam chyba mexyk.telenowel i fascynuje mnie ten kraj
i jestem ciekawa jakie własnie jeszcze im.sa nadawane
a gdzie dokładnie mieszkasz w tym Meksyku?-jesli moge spytac
 
Mieszkam w stanie Puebla.

Obok imion biblijnych nadawane sa tutaj takze imiona typowo polnocno-amerykanskie, na przyklad Jessica, Janice, Kimberly, Jessy, Jonathan... W polaczeniu z typowo meksykanskim nazwiskiem brzmi to rownie idiotycznie jak Priscilla Kowalska.
 
reklama
Do góry