reklama

Najlepsze Przedszkola Szczecin !

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez Caro18, 4 Lipiec 2007.

1. Caro18

Caro18 Fanka BB :)

Witacje,

Mam prozbe do mam ktore juz maja swoje dzieciaczki w przedszkolach :-D podzielcie sie doswiadczeniami .
    Ktore przedszkola sa najlepsze ?
    ich nr. telefonow adressy...
    Moja mala ma dopiero 16 miesiecy ale trzeba sie powoli dowiadywac co gdzie i jak, a ze ja w szczecinie nie mieszkam od urodzenia :no: to prosze was o pomoc :tak:
    Pozdrawiam Karolina

2. sztramulka

sztramulka Początkująca w BB

ja zamierzam posłać od września swoje dziecko do tęczowej krainy w szczecinie. czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym miejscem?

3. reklama
  4. -ania_28

-ania_28 Początkująca w BB

ŁĄCZKA BĄCZKA - BUKOWO Gorąco polecam przedszkole Łączka Bączka !!! Moja córcia uwielbia tam chodzić !!! Nie chce z niego wychodzić !!! "Ciocie" są wspaniałe, zawsze uśmiechnięte, widać i czuć że kochają dzieci, wkładają dużo serca i zaangażowania, podchodzą do każdego dziecka indywidualnie. Będąc w pracy jestem spokojna bo wiem że córka jest pod dobrą opieką i świetnie się bawi. Lepiej trafić nie mogłam. Szkoda, że przedszkole przyjmuje dzieci do 3,5 lat bo moją Amelkę zdecydowanie zostawiłabym na dłużej...

5. Olimpia72

Olimpia72 Fanka BB :)

Poszukuję żłobka dla mojego 9-miesięczniaka;)

6. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Są jakieś przedszkola godne uwagi na niebuszewie, żelechowie, bądź drzetowie? Bo zastanawiam się nad wysłaniem małego, co prawda ma dopiero 18 miesięcy ale już czas się nad tym zastanowić.

7. fanta20062

Podbijam temat. Jeśli któraś z Was ma przedszkole godne polecenia, to z chęcia wezmę namiary :tak:. Chyba trzeba by było teraz malucha już zapisać?

8. fanta20062

Po raz kolejny podbijam przedszkolny temat :tak: :-)

9. zsyp

zsyp Początkująca w BB

Ja polecam - prywatne - Kraine Kubusia Puchatka - ul. Warynskiego 16 w Szczecinie.moj synek tu chodzi -ma normalne domowe posilki i bardzo fajnie odnalazl sie tam jako 2 latek.Mala grupka,maja zajecia z rytmiki i angielskiego.B. fajne podejscie do dzieci.

10. reklama
  11. Dom1n1ka

Dom1n1ka Początkująca w BB

ŁĄCZKA BĄCZKA - BUKOWO odradzam, może kiedyś było inaczej, ale teraz Pani właścicielka za karę sadza dzieci do fotelika do karmienia, zapina pasy i biedactwo musi tam same siedzieć kilkanaście minut. Raczej nie są to sporadyczne incydenty, bo dzień wcześniej też jakiś maluszek siedział cichutko zapięty w foteliku ok. 30 min i nikt na niego nie zwracał uwagi, zdziwiło mnie to, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to za karę. Byłam tam 2 dni z moim synkiem i po tym co zobaczyłam szukam nowego żłobka. Strach pomyśleć co tam się dzieje jak nie ma rodzica!!! Może polecicie mi sprawdzony żłobek w okolicach Warszewa???

12. MolaAg

MolaAg Zaciekawiona BB

Moje dzieciaki chodza do Promyka na Grodzkiej. Sa zachwycone. my- rodzice- tez jestesmy zadowoleni. Mlode, kompetentne panie, ktore dzieciaki uwielbiaja…. Duzo zajec roznego rodzaju- ciagle jest cos do roboty i maluchy sie nie nudza. Kazdy dzien w przedszkolu, to dzien pelen wrazen. Polecam

Ostatnia edycja: 10 Maj 2013

Poleć forum