reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naklejki rodzinne na samochod

Dołączył(a)
24 Marzec 2013
Postów
3
Dziewczyny polecam naklejki na samochod przedstawiajacy bobasy w oryginalny sposob. Dostalam taka naklejke od mamy jak moj synek sie urodzil, teraz skompletowalam tez mamusie i tatusia ;) sympatyczna zabawa, sklep AleRodzinka pl
 
reklama
Mogłaś wrzucić wzór. Myślicie, że ludzie zwracają w ogóle na takie elementy uwagę?
 
Mogłaś wrzucić wzór. Myślicie, że ludzie zwracają w ogóle na takie elementy uwagę?


Jak wzór miałam wrzucić? Z tej stronki co mam naklejki? ja mam bobasa z butlą, wejdź i pooglądaj, nie chce dawać tu linków bo chyba nie wolno... wejdź na alerodzinka i już..

myślę, że nie chodzi tu o to czy ktoś inny bardziej zwraca uwagę na samochód z naklejonym bobasem, że niby jedzie ostrożniej.. w moim przypadku mam naklejone naklejki całej rodzinki, nie tylko bobasa, zwyczajnie dla zabawy i uroku bo mi się po prostu bardzo podobają i tyle ;)
 
Tak naprawdę, nie wiem co mają dawać te naklejki. Jak ktoś uważa za kółkiem to robi to zawsze, jak ktoś ma gdzieś innych użytkowników to taka naklejka go nie wzruszy. Niestety.
 
Tak naprawdę, nie wiem co mają dawać te naklejki. Jak ktoś uważa za kółkiem to robi to zawsze, jak ktoś ma gdzieś innych użytkowników to taka naklejka go nie wzruszy. Niestety.

Zgadza się, jak ktoś uważa za kołkiem to robi to zawsze, nie ma co do tego wątpliwości.
Dlatego jak pisałam wyżej cytuję:

"myślę, że nie chodzi tu o to czy ktoś inny bardziej zwraca uwagę na samochód z naklejonym bobasem, że niby jedzie ostrożniej.. w moim przypadku mam naklejone naklejki całej rodzinki, nie tylko bobasa, zwyczajnie dla zabawy i uroku bo mi się po prostu bardzo podobają i tyle ;)"
 
Na Allegro pewnie też. Wystarczy, że wpiszemy hasło "naklejki na samochód" w Google i wyskakuje sporo wyników :)
 
na allegro nie polecam takich rzeczy kupować, lepiej znaleźć jakąś specjalistyczną stronę. A co do zwracanej uwagi to zależy jak wielkie mają być te naklejki na samochód ,bo wiadomo jak będą małe to nich ich nie zauważy a i kolor odpowiednio musi być skontrastowany z lakierem samochodu :p , jeśli by ktoś chciał to mogę na pw polecić jakąś stronę :)
 
reklama
To przykre ale prawdziwa,większość kierowców nawet nie zauważy że mamy taką naklejkę,a przecież ma to na celu informację jak i ostrzeżenie,że jedzie z nami dziecko i po prostu uważajmy. Popieram tą akcję,u nas na szybie takze widnieje podobna naklejka.
 
Do góry