reklama

Naklejki rodzinne na samochod

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Monia255, 24 Marzec 2013.

1. Monia255

Monia255 Początkująca w BB

Dziewczyny polecam naklejki na samochod przedstawiajacy bobasy w oryginalny sposob. Dostalam taka naklejke od mamy jak moj synek sie urodzil, teraz skompletowalam tez mamusie i tatusia ;) sympatyczna zabawa, sklep AleRodzinka pl

2. sill

sill Zaciekawiona BB

Mogłaś wrzucić wzór. Myślicie, że ludzie zwracają w ogóle na takie elementy uwagę?

3. reklama
  4. Monia255

Jak wzór miałam wrzucić? Z tej stronki co mam naklejki? ja mam bobasa z butlą, wejdź i pooglądaj, nie chce dawać tu linków bo chyba nie wolno... wejdź na alerodzinka i już..

myślę, że nie chodzi tu o to czy ktoś inny bardziej zwraca uwagę na samochód z naklejonym bobasem, że niby jedzie ostrożniej.. w moim przypadku mam naklejone naklejki całej rodzinki, nie tylko bobasa, zwyczajnie dla zabawy i uroku bo mi się po prostu bardzo podobają i tyle ;)

5. złośka

złośka Gość

Tak naprawdę, nie wiem co mają dawać te naklejki. Jak ktoś uważa za kółkiem to robi to zawsze, jak ktoś ma gdzieś innych użytkowników to taka naklejka go nie wzruszy. Niestety.

6. Monia255

Zgadza się, jak ktoś uważa za kołkiem to robi to zawsze, nie ma co do tego wątpliwości.
    Dlatego jak pisałam wyżej cytuję:

"myślę, że nie chodzi tu o to czy ktoś inny bardziej zwraca uwagę na samochód z naklejonym bobasem, że niby jedzie ostrożniej.. w moim przypadku mam naklejone naklejki całej rodzinki, nie tylko bobasa, zwyczajnie dla zabawy i uroku bo mi się po prostu bardzo podobają i tyle ;)"

7. Mama_Anka

Mama_Anka Początkująca w BB

No co kto lubi. My mamy bobasa, bo działa bardziej na podświadomość.

8. kusmir

kusmir Fanka BB :)

faktycznie działa to bardzo na ludzi jak mamy taka naklejkę, chociaż widzi ją tylko ten kto jedzie za nami, a niestety an wypadek jesteśmy narażeni z każdej strony świata

9. festbaba2000

festbaba2000 Aktywna w BB

Gdzie można kupić? Na allegro?

10. reklama
  11. luna89

luna89 Fanka BB :)

Na Allegro pewnie też. Wystarczy, że wpiszemy hasło "naklejki na samochód" w Google i wyskakuje sporo wyników :)

12. harmidon

harmidon Początkująca w BB

na allegro nie polecam takich rzeczy kupować, lepiej znaleźć jakąś specjalistyczną stronę. A co do zwracanej uwagi to zależy jak wielkie mają być te naklejki na samochód ,bo wiadomo jak będą małe to nich ich nie zauważy a i kolor odpowiednio musi być skontrastowany z lakierem samochodu :p , jeśli by ktoś chciał to mogę na pw polecić jakąś stronę :)

Poleć forum