reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napinanie się dziecka

Anna2828

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
39
Synek ma 5 tygodni od dwóch tygodni zaczął się ‘napinać i stękać, teraz już nie stęka tylko krzyknie’ przy robieniu kupy, Dodam, że ma ich ogromnie dużo bo jest karmiony piersią. Czasami gazy jak i kupa przychodzą mu z łatwości, a czasami tak się napina, i pręży, że serce mi pęka. Położna i pediatra mówią, że to normalne, podaje dicoflor, odstawiłam witaminę D3, ale bez skutku. Ratuje się suszarką i termoforem z pestek wiśni, i podkurczam mu nóżki , ale ile można, i pomoże na chwilę L Położna mówi żeby nie podawać leku, też nie jestem za tym bo kupę robi… Czy miałyście podobny problem i możecie polecić jakieś sposoby, żeby trochę mu ulżyć?
 
reklama
To zapewne dyschezja niemowlęca. Normalna sprawa. Warto udać się do osteopaty jeśli byłoby to wg Ciebie zbyt nasilone.
A tak to karmić się i nosić, tulić dużo. Probiotyk też bym odstawiła, probiotyki są w Twoim mleku [emoji6]
 
To zapewne dyschezja niemowlęca. Normalna sprawa. Warto udać się do osteopaty jeśli byłoby to wg Ciebie zbyt nasilone.
A tak to karmić się i nosić, tulić dużo. Probiotyk też bym odstawiła, probiotyki są w Twoim mleku [emoji6]
Tak moja położna i pediatra mówią że to niewykształcone jelita czy coś i dziecko samo sobie blokuje możliwość oddania gazu. Póki co wszystko ok, dziecko przybiera prawidłowo nawet więcej ;) kupy są, gazy ida. ale jak się na to patrzy to serce boli :( bo wcześniej wśród znajomych czy rodziny nie spotkałam się z takim czymś.
 
Moj mial to samo:) fajnie pomogly kropelki dicoflor:) poczekaj...maluszek jeszcze nie ma za duzo sily...jak podrosnie to bedzie mial wiecej sily by napiac brzuszek i sie ladnie zalatwic.Mozesz pic rumianek..rozluzniajaco dziala na miesnie brzuszka...maluszkowi pomoze:)
 
Moj mial to samo:) fajnie pomogly kropelki dicoflor:) poczekaj...maluszek jeszcze nie ma za duzo sily...jak podrosnie to bedzie mial wiecej sily by napiac brzuszek i sie ladnie zalatwic.Mozesz pic rumianek..rozluzniajaco dziala na miesnie brzuszka...maluszkowi pomoze:)
Dicoflor nie pomaga :/ no nie pozostaje nic jak czekać ...
 
reklama
Do góry