reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napletek ściągnięty siła przez "lekarza"

reklama
Tak, my swego czasu jeździliśmy do chirurga urologa.
Jest jakis specjalny chirurg dla dzieci? Sama nie wiem co robić, mam wrażenie że ta skórka luźniejsza się zrobiła.. Tak jakby jej więcej było niż wcześniej i na końcówce jest czerwony siusiaczek. Nie wiem jak tak można zrobić malutkiemu dziecku. Nie mogę sobie podarować, że na takie coś go naraziłam [emoji17]
 
Dzwoniłam do przychodni. Nie potrzeba wizyty skoro nie ma krwi ani pęknięcia 😑 Zalecono obserwacje i jakby się coś działo to wtedy przyjmą. Mam robić taka toaletę jak do tej pory, plus moczenie w nadmanganianie potasu, po kąpieli 3 dni, a później można natłuszczać lekko napletek. Aha i bez pampersa ma leżeć i mam zaobserwować czy robi się balonik przy siusianiu. Masakra, człowiek idzie do lekarza i nie dość że są ciężkie czasy to zamiast ci pomóc zaszkodzi.. A potem do specjalisty przyjąć nie chcą😡
 
A jak się synek teraz czuje?
U nas jeszcze i po ściągnięciu robił się balonik, ale z czasem przestał. Trzeba teraz pilnować i za każdym razem odciągać - ale tylko do oporu, nie na siłę - tylko tyle ile się da.
 
A jak się synek teraz czuje?
U nas jeszcze i po ściągnięciu robił się balonik, ale z czasem przestał. Trzeba teraz pilnować i za każdym razem odciągać - ale tylko do oporu, nie na siłę - tylko tyle ile się da.
Był dziś bardziej płaczliwy, mniej spal. Na szczecie się już nie krzywi przy zmianie papierowych majtek. Będę go kąpać za godzinę i aż się boję 😱
 
Do góry