reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Narośl, guzek choroba?

Dołączył(a)
13 Sierpień 2022
Postów
1
Witam. Badanie USG mojego dziecka (noworodek 7 dni urodzona w 37 tygodniu przez CC z powodu małowodzia i małej masy urodzeniowej w dniu urodzenia 1780g dostała 9pt ) wykazało narośl ok 2cm wychodząca z wątroby, obok wątroby ( lekarze nie są pewni ) wszystkie badania krwi wyszły bardzo dobrze( markery nowotworowe jeszcze brak wyników). Dziecko czuje się bardzo dobrze jest spokojnie nie płacze je coraz więcej i rośnie. Lekarze co dzień odsyłają mnie z kwitkiem co dzień inny lekarz mówi mi co innego. Rezonans dopiero będzie mieć zrobiony pod koniec tygodnia. Markery nowotworowe podobno nie będą brane pod uwagę dopiero te następne zrobione za ok 2 tygodnie... Zdecydowałam się zapytać poszukać czegoś sama czy któraś mama miała z czymś takim doczynienia? Może podpowiedzieć? Gdzie nie wejdzie i gdzie nie przeczytam to wszędzie Guzy złośliwe... Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Do góry