reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastepny dzieciaczek?

sarenko gratuluję serdecznie!!! Podczytuję czerwcówki 2014 i już Cię tam zobaczyłam.:-D I dziękuję za miłe słowa - póki co,@ się spóźnia 7 dni już,ale ze względu na moje nieregularne cykle,na zbyt wiele nie liczę..:sorry: W poniedziałek idę zbadać tarczycę,a później muszę czekać do następnej @ i między 2 a 5 dc zrobić hormony.To zawsze jakiś krok naprzód.:) Chyba,że @ już nie przyjdzie.:-)
 
reklama
Witam Was dziewczynki :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-),
witam sie ponownie we wrzesnióweczkach 2014, czy któraś z Was może gdzieś w tych okolicach????
 
Hej dziewczyny :) Zastanawiam się,czy któraś z Was jeszcze tu zagląda.A ja tylko tak informacyjnie,że będzie w końcu drugi bobas....ok. 15.06 :-) Jestem szczęśliwa,ale też i pełna obaw.
 
Dziękuję :-) Hm,ja to bym chciała drugą dziewczynkę..zresztą jak w 1 ciąży,pożeram dużo słodkiego i nabiału..ale P. i pół mojej rodziny mówi,że ma być chłopak,bo "parka"..:sorry2: W sumie ważne,żeby zdrowe było.
A Sara..chyba do niej do końca nie dociera ,że będzie dzidziuś.Niby się cieszy,ale chyba sama nie wie z czego dokładnie.:-D:-D
No i chwała Bogu,ta ciąża równie bezobjawowa jak i pierwsza,gdyby nie USG,to bym nie wiedziała,że w ciąży jestem.:-p
 
Ojej kobietki Wy tu jeszcze jestescie ????? :) weszlam tu po latach w ciekawosci jak wygladaja te Wasze wrzesniowe szkraby - juz teraz szkolniaki !!! Czas leci strasznie szybko ... Pamietacie mnie ???? :-)

Ja juz mam drugiego synka - wlasnie w styczniu skonczyl 2 latka :-) a Michalek juz chodzi do zerówki :-)
 
reklama
Witam się i ja, tym razem udzielam się na kwietniówkach 2016 :-) Na wiosnę Roksanka będzie miała rodzeństwo :-D Długo nie mogliśmy zdecydować sie na drugie dziecko, nawet mięliśmy jeszcze poczekać do 2016 jak skończymy remont. Ale obawialiśmy się że im dłużej będziemy czekać, tym dłuższe będą starania o kolejną dzidzię... Udało sie w drugim cyklu :tak: Roksana oszalała z radości od dawna marzy o rodzeństwie. Mam nadzieję,że do wiosny wyremontujemy do końca dom i na przyjście dzidzi będzie wszystko skończone.

Pozdrawiam :-)
 
Do góry