reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastepny dzieciaczek?

Cisza. Nie było mnie 3 lata na babyboom, ale doskonale pamiętam wszystkie wasze pseudo. Wykruszył się wrzesień, październik i listopad też. Bo trochę nas porozrzucało. Kiedyś musi się udać, a udaje się najczęściej jak się odpuszcza. I nie myśli o tym za dużo. Powodzenia!
 
reklama
Tak zdecydowanie trzeba odpuścić i robić swoje.
Miałam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zagląda a tu echo... no cóż życie, ale widze że MAGDALENA0713 nie próżnujesz trzecia dzidzia w drodze - gratuluję, skąd bierzesz siły żeby ogarnąc dwójkę maluchów a tu zaraz trzecia dzidza - PODZIWIAM, super.
 
My też próbujemy ale jakoś cisza dalej chyba trzeba odpóścić i będzie pozytywnie- mam nadzieję:) tak bardzo bym chciała aby Mati miał rodzeństwo:)
 
Ostatnia edycja:
Tak zdecydowanie trzeba odpuścić i robić swoje.
Miałam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zagląda a tu echo... no cóż życie, ale widze że MAGDALENA0713 nie próżnujesz trzecia dzidzia w drodze - gratuluję, skąd bierzesz siły żeby ogarnąc dwójkę maluchów a tu zaraz trzecia dzidza - PODZIWIAM, super.
Nie tak zaraz ta trzecia dzidzia :-p:-) Termin mam na luty 2014. Zawsze chciałam mieć 3 dzieciaczków i mój M też (chociaż sam ma tylko brata) i żeby nie było dużych różnic wieku między maluchami :tak: A ogarnięcie dwójki miom zdaniem jest duuuuużo łatwiejsze niż obsługa pierworodnego... Już nie ma tego największego "szoku" i okazuje się, że z takim małym człowieczkiem można się "dogadać" i odgadnąć jego potrzeby i nastroje :tak: I takim oto sposobem zdecydowaliśmy się na dzidzię nr 3 :-D Bardzo chciałabym drugą córcię, ale szósty zmysł mi podpowiada, że będzie chłopaczek :-D
 
Witam witam:-)
Mnie też tu wieki nie było ale staram się pomału wrócić;-)
Nawiązując do tematu ja też zawsze chciałam mieć troje maluchów.Mam dwójkę.Mąż nie za bardzo jest za moim pomysłem i mów(cytuje): Z NASZYM SZCZĘŚCIEM BĘDĄ BLIŹNIĘTA:-DJa się z tego śmieje ale kto to wie.W sumie jak na razie ma rację bo nie mamy warunków na trzecią dzidzię choć korci mnie strasznie.Mieszkamy w kawalerce ja jestem na bezrobociu a mąż ma firme i to w dodatku budowlaną-zimą jest masakra w dodatku on z drewna wszystko robi więc musimy się wstrzymać. Po za tym jak to mąż ciągle powtarza są wszyscy w domu i wystarczy:baffled: Może kiedyś go namówię.W sumie chyba jakojedna z wrześniówek urodziłam Wiki gdy Oliś miał 16 miesięcy.Przy najmniej dzieci się razem wychowują.Jak za max 2 lata nie urodze trzeciego to dam se już spokój nie chce żeby była między dziećmi duża różnica wieku
 
Witam ponownie ;) Zapylonym po raz kolejny wrześnióweczkom serdecznie gratuluję :*:tak: Spokojnej i nudnej ciąży życzę ;-)
Ja,niestety,mam problem z drugą dzidzią...cały czas się staramy..teraz mija dokładnie rok od rozpoczęcia intensywnych starań (wcześniej też były,ale takie...nijakie) i mój gin powiedział właśnie,że jeśli do sierpnia nic się nie zmieni,tzn. nie zajdę w ciążę,wtedy coś zaczniemy robić....Chodziło mu o to,żeby minął ten rok...:sorry:
Zazdroszczę tym z was,którym się,cholercia,udało :-D Ale również oczywiście mocno ściskam!! Będę tu pewnie co jakiś czas zaglądać...i powiem wam,aż wstyd się przyznać,:zawstydzona/y: ale nigdy nie przypuszczałam,że instynkt macierzyński może być tak silny,zwłaszcza,że mam już Sarę przecież...no i ze wstydem przyznaję,że jak mam doła,bo kolejny cykl stracony,to włażę na Wrzesień 2009 i czytam jak leci wszystkie posty od początku!!!! :-D Naprawdę,nie kłamię!! I poprawia mi to nieco samopoczucie..
Ale się rozpisałam....No nic,buziaczki dla was i dzieciaczków,będę się meldować ;) Póki co,działam na staraczkach 2013 ..hihi....
 
naftanalek gratuluję serdecznie!! :) Też miałam cichą nadzieję,że zostanę majóweczką 2014,ale....nadal nie jest mi ta druga ciąża dana. Póki co, działam dalej...nie tracę nadziei.;-)
 
reklama
hej
I ja spodziewam się drugiego dzidziusia, 2 testy na każdym 2 kreseczki i beta dzis odebrana 2600:) Gratuluje naftanalek chyba spotkamy się na majóweczkach 2014 albo wyląduję na czerwcówkach bo według wyliczeń to poczecie nastąpiło ok 18 dni temu ale ta beta za wysoka na taki stan. Karoteczko nie przejmuj się w nastepnym miesiącu zobaczysz 2 piękne kreseczki tylko do dzięła:)U mnie musze gtrochę ciążę ukrywać przed rodzica,i wspólniczką i wogóle kupę stresu szkoda gadać. W poniedziałek planuję wizyte u gin i wtedy powiem wszystkim, będzie ciężko ale ciąży nie ukryję. Trochę to głupie że kobieta 33 telnia zamęża musi ukrywać takie rzeczy, no ale cóż u mnie to przez bratową która nie może mieć dzieci i niby mam ja zakaz, ale marzenia stały się silniejsze, a Bóg sprawił nam olbrzymią niespodziankę.
 
Do góry