reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

Kasiu tak tak zdrowka duzo oby mikolaj dal :tak::-)
Szminka oj tak sniegu tez pelno abysmy mogly sie wybrac na kulig a dzwonki by dzwonily dzyn dzyn dzyn :-Dja karpia nie jadam wiec moge kupic jednego i zrobic tak jak mowisz ;-):tak:
M_Ktosiu a ta przyczepka to bym w kazdy zakamarek Polski zajrzala :-)

Ja moge sie zglosic do robienia oponek z serem - mniam uwielbiam je musza tez byc w ten wyjatkowy czas na naszym duuuzym stole :tak:

A w co by sie tu ubrac :sorry2:co dziewczynki jakos elegancko a moze ktoras jakies stroje wymysli dla naszych dzieciaczkow moze je jakos fajnie przebierzemy :-)
 
reklama
ja na nasza wigilie kwietniowkowa ubieram sie ala pomocnica mikolaja, czerwony obcisly gorset z cekinami, czapke mikolajowa, obcisle spotnie rybaczki i kozaki z czerwonej skory ;-) na obcasie


dziewczyny KTORA ZABIJE KARPIA????? :szok:
 
Ale zaniedbałam wątek świąteczny... hhhhmmmm!:sorry2:
Ja przygotuję jako ozdobę i jednocześnie świąteczny aromat pomarańcze z goździkami - cuuuudownie pachnie!!!
A co do stroju M_ktosiu popieram.... !!!
Karpie niech jeszcze pogadają ludzkim głosem...;-)
 
a propos przystrajania chatki--- czas odkurzyc swiateczny watek :tak:
co na ten rok planujecie???
jakie ozdoby w domu i na zewnatrz
jakie prezenty?
jak wystroicie dzieciaki na spotkania rodzinne
co na mikolaja?
i kto nim bedzie? i ktoredy wejdzie?

zlecialo co- drugie swieta naszych najmlodszych zblizaja sie wielkimi krokami!!!!

a moze by tak wiii fitnes dla calej rodzinki w prezecie?????????????? slyszalyscie, probowalyscie???
 
a propos przystrajania chatki--- czas odkurzyc swiateczny watek :tak:
co na ten rok planujecie???
jakie ozdoby w domu i na zewnatrz
jakie prezenty?
jak wystroicie dzieciaki na spotkania rodzinne
co na mikolaja?
i kto nim bedzie? i ktoredy wejdzie?

zlecialo co- drugie swieta naszych najmlodszych zblizaja sie wielkimi krokami!!!!

a moze by tak wiii fitnes dla calej rodzinki w prezecie?????????????? slyszalyscie, probowalyscie???

Ktosia-ja o tym nie słyszałam, ale już wpisałam w google i wiem o czym piszesz:tak: Nie myślałam jeszcze nad prezentami;-) A mikołajem będzie M-ma dobre zadatki:-D
 
reklama
:-) ale czas szybko leci

mieszkania nie przystrajam, tylko mala choinka (z duza musimy jeszcze pare lat poczekac ;-)) i ew jakas bombka wykonana metoda decoupage przez moja mame (cudne robi :tak:)

KTOSIA na wii gralam (fajna zabawa), ale nie w fitnes, tylko jakies gry sportowe typu golf, tenis i taka superowa z krolikami :-), czaderska byla

u nas mikolaj nie przychodzi, nie ma takiej tradycji, jedni nas zawsze zabawiali w innym pokoju, a drudzy kladli prezenty i krzyczeli "ooo mikolaj przyszedl ":-p

ewce planuje kupic pod chionke konika bujanego, bo siada na wszystkim mowi "buja, buja", a na mikolajki znikopis, dla M, brata rodzonego i ciotecznego gry komputerowe, konsolowe itp, dla M jeszcze jakies ksiazki, sobie kupie prostwonice porzadna, bo ta co mam marketowa do niczego sie nie nadaje :cool2:, mamie moze cos fajnego do decoupage'owania, bo to jej hobby, innym nie wiem jeszcze co kupie
 
Do góry