reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga - jak się zmieniamy :)

Cześć dziewczyny!:happy2:
Dziś jestem w 18tyg. / 5 miesiącu ciąży...

Przytyłam już 8kg!
Według karty ciąży 5kg.

A jak ma się to u Was moje drogie???
 
reklama
Hej
Ania_ajra
Ja wg kart ciąży w 12 mam 73.4 a w 8 73.3:-)
A przed ciążą ważyłam 68;-) I już mi się oberwało że za mało przytyłam:sorry2:
mam nadzieje że 21 września będę ważyć więcej:-p
 
Hej,

ja zaczynałam z 78 kg, w 12 tyg.- 80,5. Dzisiaj (14/15 tydz.) - jest to już 81,5.
Razem przytyłam już blisko 4 kg. Załamka, a tak się staram. Docelowo chciałam maksymalnie do 8-9 kg, ale chyba mi nie wyjdzie.
 
Ja przed ciaza mialam 61 potem po grypie zaladkowej 3 kg mniej do 58 no i teraz caly czas waga stoi w miejscu na 59.:-)z czego bardzo sie ciesze.
 
Moja waga startowa 78 wiem grubas:( :p teraz 15 tydzien i 80 jak na razie nawet nie widać że w ciąży jestem znaczy rodzinka mówi że4 nic nie widzi ja tam widze zaokrąglony brzuszek:)
 
Wyjdzie na to, żem średniaczek :happy:

Przed samą ciążą przytyłam i to ostro z 58 do 65 - mój Ukochany tak mnie rozpieszczał :tak: bo wcześniej chudłam przez 2 lata mieszkając sama.
Punkt startowy ok 5 tc - 66,5 kg. Ostatnio (16tc) - równo 7 dych. Czyli 3,5 na plusie al coś czuję, że teraz to rosnę i rosnę i pod koniec miesiąca, jak mam wizytę, to spokojnie powyżej 70 kg będzie... Wolę BMI teraz nie liczyć :-D
 
reklama
Do góry