reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

No to widze ze moj brzusio z porownaniu z waszymi to jakis za duzy,chyba. Zaczynam sie juz martwic czy aby nie przybieram za bardzo,niby jak narazie tylko 2 kilo ale jakos mnie rozsadzilo na boki.
No chyba ze to blizniaki beda... :)
 
reklama
a to i ja sie pokaze :p 6 tydzien.jpg waga stoi w miejscu a sprawca brzuszka, ktorego widac jest uwieczniony na zdjeciu ;-)
 

Załączniki

  • 6 tydzien.jpg
    6 tydzien.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 300
Cudne brzuszki. Nie mogę sie doczekać swojego, ale na razie w spodniach ciasnawo tylko wieczorem, więc wiem, że to obiadek a nie dzidzia.

Mama mnie straszy że jak była w ciąży że mną to w pracy zorientowali sie dopiero w 7 miesiącu. Nic po niej nie było widac.
 
Super brzuszki :) , też muszę zrobić fotę "przed" ;) ale to będzie musiało być rano, już po śniadaniu mnie wywala, na wieczór wyglądam jak w conajmniej 4 miesiącu, jakbym w ogóle nie trawiła :p
W pierwszej ciąży w pracy powiedziałam dopiero w 5 miesiącu, nie było widać ;)
 
reklama
Wielodzieta - a to już z tej ciąży ten brzuszek? To niezłą willę sobie dzidzia umościła:tak: Ja właśnie chciałabym, żeby mi szedł tak do przodu, bo wtedy widać ewidentnie, że to ciążowy, ale mój niestety rozlewa się po całości i dopiero tak po 20 tygodniu można się domyślić, że nie jestem tak obtłuszczona, tylko dzidzi się spodziewam:-D.
 
Do góry