• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasze buźki!

reklama
Nieistotna była u fryzjera i urodziła, więc uważajcie. Kulka ???:-D

Ja też chcę do fryzjera, ale i tak nie pójdę, nie znam tutaj nikogo fajnego, za to wczoraj mój men był u fryzjra. Równowaga musi być hihihi
 
dziewuchi nie martwcie się kochane:-) ja juz nie mam żadnych zmartwień starego domu na razie bo jestem u mamy. Ale staram sie bardzo uważać na siebie i dzieci:tak:
spokojnie:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry