• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasze buźki!

reklama
Nie no jesteście naprawdę kochane!!! Buziaki buziaki buziaki!!!!

Ale ja naprawde mam nadwagę. Jak to któraś powiedziała, strona diety.pl z uśmiechem mi wyliczyła 10 kg. Poza tym bardzo dobrze na zdjęciu widac, jak mi brzuch zwisa nad zlewem,hehe. Opona wokół pasa to nie fikcja:tak:


Ale normalnie aż płonę....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry