reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze buźki!

reklama
(matko, nie jestesmy tacy grubi!!!! hehehee)

a oto moje cudowne dzisiejsze zakupy ;-) ;-) ;-) pojechalimy normalnie do fashion house i rozpuscilismy tyle, ze az wstyd ;-) ale kupilismy 4 pary butow (po dwie na leb), dla mnie bluze i bluzke na ciaze, no i oczywiscie, nie mogac sie powstrzymac, rozrzutna i niekonsekwentna matka kupila dziecku CUDO ;D hehehehehhe

KOCHAM ZAKUPY!!!!

voila :) oto bluzka na ciaze, na duuuuuuzy brzuch. i to kupiona w mojej ukochanej Vero Modzie!



a to fajowa bluza, tez VM, moze jeszcze przez kilka tygodni ja ponosze, ale po ciazy - perfecto :) (sorki, ale nie umiem "obracac" zdjec, a w moim zwyklym kreatorze to sie poszerzam masakrycznie)



a teraz butki n'1, przeslodkie ;-) w kwiatuszki :)



a teraz n'2 - na szara i bura rzeczywistosc ;-)


butow mojego przyszlego mezusia nie bede pokazywac ;-) ale sa superanckie, wierzcie mi na slowo ;-)

a to jest owo cudo... no powiedzcie same, czy dalybyscie rade sie powstrzymac...???
ma napis "just arrived" ;-)




przepraszam, ze sie tak chwale, ale normalnie az kipie z radosci ;-) i musze to z siebie wyrzucic, bo eksploduje ;-)
 
..aeney po pierwsze sliczna z Ciebie mamusia i piękny masz już domeczek dla Bebika :D
Ubranka super :) a 2 para butów całekiem w moim guście :D No a bluzeczka dla Dzidziola rewelacja :) JA chyba bym też nie wytrzymała :p
 
sa_raa dziekuje bardzo, az sie splonilam :-] hehe

no drugie butki oczywiscie praktyczne i do wszystkiego, ja caly rok chodze w trampkach, nawet zima :)
ale te biale z kwiatkami po prostu tak slodkie, ze nie moglam sie oprzec - tym bardziej, ze sa ze skory i kosztowaly tylko 69zl!!! szok, co?

a brzuch mi rosnie, dziewczyny, naprawde... po prostu rosnie w oczach... szok szok szok!!! odkad moj m wrocil - bedzie w pon dwa tygodnie - strasznie duzo urosl!!! mam wrazenie, ze co dzien jest wiekszy i jest wyzej :)
 
reklama
Do góry