reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze buźki!

jeszcze raz
 

Załączniki

  • DSC00239.JPG
    DSC00239.JPG
    34,6 KB · Wyświetleń: 128
reklama
bo on jest codziennie większy :D ja jak wróciłam po 4 dniach to mój TOmcio nie mógł uwierzyć, że w te pare dni tak urusł :) Ja cały rok w adidasach śmigam ostatnie 2 pary mam pumek i nie oddała bym na żadne inne :) A te czarne ile kosztowały ???
 
prawda?
margaret, sliczna z was para :) :) :)

sa_raa - no wyobraz sobie, ze 118zl! ale po 50% przecenie, te biale 70% przeceny. oryginalne skechersy, skora, gwarancja dwa lata. chcialam strasznie pumy, ten nowy model - pewnie kumasz, maja tak jakby z boku sznurowke i kontur pumy po drugiej stronie... ale niestety, musialabym chyba z lozeczka dzidzi zrezygnowac - 419zl :) :) :) heh, zycie!
 
No co ty ja je właśnie mam takie czarne ze srebnymi wstawkami :) i kosztowały 200zł z groszami !!!! w Galerii w Łodzi :) może jakaś przecena była ??? nie wiem już sama ale napewno tyle kosztowały ile ci pisze :) A na te czarne sama bym się pokusiła i cena nie taka zła :)
 
a poszukaj na allegro może znajdziesz taniej ??? Jak Dam rade to wstawie jutro jakieś zdjęcia i poszukam jakichś z butami to zobaczysz czy o te ci chodzi :)
 
reklama
Do góry