• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasze buźki!

Ty wielkoludzie! Siatkarka, koszykarka lub modelka powinnas byc.
To pozniej po Tobie chyba jestem ja ze 175 cm.
 
reklama
heheh a jednak nie jestem ani siatkarka, ani koszykarka a modelka to juz w ogole nie, u mnie wszyscy wielkoludy tzn 180cm mama i siostra, ojciec jakos 182, no a ja najwyzej wyroslam:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry