reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Dziewczyny czego Wy od siebie chcecie :sorry2: - laseczki z Was:tak::tak:.
Prze krótką pierwszą ciążę przybyło mi 12 kg - nie dałam rady tego zrzucić:no:, z Olem 21,5 kg - 2 dni przed porodem ważyłam 99kg:zawstydzona/y::szok::szok:( zgubiłam 14kg) a z Julim 10 kg przybrałam i po tygodniu miałam wagę przed porodem:tak::tak:.
 
reklama
Ja podobnie jak Pinka. W pierwszej ciazy..z wagi 57 na 86! Myslalam, ze po porodzie jakos to zejdzie..zatrzymalo sie na 76..pozniej 72..Zgubilam znow do 55...
Teraz zaczynalam z okolo 65..ale z tego co sie wazylam to juz mam 67.
Moim problemem sa jednak niepracujace nerki (a raczej pracujace zle).

Nie jem duzo, nie jem slodyczy w ogole (nie mam na nie ochoty)... Nie umiem obejsc sie bez chleba za to. I herbaty z mlekiem.
Naprawde zamierzam się pilnowac, bo czulam sie okropnie w pierwszej ciazy.

Jesli chodzi o basen- uwazajcie! Mozna bardzo latwo zlapac infekcje - wiadomo czego ;) Poniewaz w ciazy jest sie bardzo podatnym na to.
I najlepiej chodzic na taki basen, ktory znacie od lat, ktory jest czysty i sprawdzony (moja midwife polecila mi chodzenie na basen dla dzieci - jest czesciej czyszczony)
 
kochane jutro rano wysle prosbe o zamkniety do admina z ta lista osób która jes wyżej natomiast reszta dziewczyn zostanie dopisana jak juz watek zostanie otwarty wtedy stworzymy koleja liste ok?????????
 
Ja w pierwszej ciazy przytylam 16kg wsumie w dzien porodu 66kg. Jak na dzien dzisiajszy mam 51 i zobaczymy co dalej bo juz czyje ze mi wagi przybylo:)
 
reklama
Do góry