reklama

nasze hobby

Temat na forum 'Archiwum mam marcowych'11' rozpoczęty przez mim, 10 Lipiec 2010.

1. mim

mim Fanka BB :)

Witam Was serdecznie.
    Od jakiegoś czasu zaraziłam się pomysłem uszycia pieluszek, a zarazem ze zrezygnowania po urodzeniu Iskierki z pampresów.
    Moja koleżanka pieluszkuje w taki sposób swoje dwie córeczki i jest bardzo zadowolona.
    800902f0d6d9e17amed.jpg
    Macie może doświadczenie w tej materii?

2. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

hmmmm ciekawe natomiast ja nie slyszałam jeszcze o szyciu takich pieluszek kiedys tetrowe sie używało i prało wiadomo natomiast te jakos do mnie nie przemawiaja juz chyba wolała bym tetre........ ale nie wiem

3. reklama
  4. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

ja też nie słyszałam o takim sposobie, ciekawe, ale ja na pewno nie będę się w coś takiego bawić. pozostanę przy wypróbowanych pampersach

5. aneta9981

aneta9981 Fanka BB :)

Wow!! Ja mam kłopoty z przyszyciem guzika,a co dopiero z uszyciem pieluszek.....czarna magia dla mnie:tak:

6. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

ja nie słyszałam o takich pieluszkach ...i nigdy nie miałam dzieci...ale słuchając naszych rodziców czy znajomych którzy mają dzieciaczki to pampersy są "błogosławieństwem" :-) ułatwiają sprawę...:-)

jednak... mieć takie dwie sztuki czy trzy ... żeby dzieciaczka w nie ubrać jak jest ciepło i golasek biega gdy rodzinka odwiedza...myślę że każdemu by się podobało :-D dziewczyny...jakbyście miały namiary na kogoś kto takie pieluszki sprzedaje to dajcie znać:-D a może ty mim sprzedajesz? ;-)

7. mim

mim Fanka BB :)

Kiedy ciąża się unormuje to zamierzam dopiero je poszyć. Zobaczymy jakie to będą koszty. Dam znać. ;-)

8. 22marietta

22marietta Fanka BB :)

witajcie marcowki pieluszki są już bardzo znane i dostępne na allegro sama odrzucam pampersy jak tylko synuś przyjdzie na świat bedzie na dupce mial zdrowe pieluszki wielorazowe bardzo wygodne i przyjemne w dotyku potrzeba ich ok 15 sztuk przy codziennym praniu poczytajcie sobie o nich na stronkach sa bardziej oplacalne od jednorazowek i 10oxzdrowsze ja osobiscie polecam "pieluchy wielorazowe" a wy macie duzo czasu do namyslu jeszcze :) i zycze wam spokojnych 9ciu miesiaczkow :) z pozdrowieniami wrzesniowka2010:)

9. Morrigan

Morrigan Zaciekawiona BB

Ja oszalalabym piorac i prasujac codziennie sterte pieluch. Wole pampersy, latwiejsze w utylizacji i nie odparzaja jesli sie je na biezaco zmienia. Dwa lata prania codziennie pieluch - masakra i obled! Podziwiam dziewczyny ktorym sie chce. A jak sie oprocz niemowlaka ma w domu wszedobylskiego, wymagajacego uwagi dwu- lub trzy-latka to dziekuje bardzo po raz drugi :) Ja jestem za ulatwianiem sobie zycia

10. reklama
  11. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

popieram morgian nauczona doświadczeniem z pieluszkowania synka, nie wyobrażam sobie tej niekończącej się roboty:szok: na początku przy karmieniu w ciągu 15 minut zmieniałąm nie raz 2 razy pampka, bo była kupa. poza tym dziecko tak szybko rośnie, że trzeba mieć i większe w pogotowiu. dlatego nie wiem czy są aż tak ekonomiczne, materiał kosztuje, proszek, energia, czas
    Również wielki ukłon dla dziewczyn, które się na taką metodę decydują

Ostatnia edycja: 13 Lipiec 2010
  12. 86ruda

86ruda Fanka BB :)

Ja rowniez zostane przy pampersach...
    Juz przy malym Bartoszku mialam sterte prania a teraz .... nasze, Bartoszka, maluszka i jeszcze pieluchy.... nie nie.
    I tak jak morrigan napisala, niektore z nas maja jeszcze starsze dzieciaki,wiec wole kupic pampersy a czas ktory poswiecilabym na prasowanie dodatkowych pieluch miec dla starszego synka ;)

Poleć forum