reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

P1000141.JPG
Oto my, i nasz 35 tydzień xD Waga się nie zmieniła (całe szczęście) +10 kg i ani grama więcej.
P.S. Sorry że tak się obnażyłam :-D

Kivinko - rewelacyjna fotka! Jak Ty zdążyłaś zrobić takie zdjęcie? Ja tylko się ruszę i Mała już się chowa :(
 
reklama
Kivinko-ale uchwycilas mala, rewelka :-)
Ntmkw-fajny okragly brzunio i lany pepuszek, u mnie wystaje na zewnatrz i co chwile o cos nim zahaczam, brrrr.
Wszystkie sie tak mierzycie wiec i ja z ciekawosci to popelnilam i mam 96 cm :szok: a wysoka nie jestem wiec troche szokujace. Choc na wadze nie mam az tak duzo bo narazie 8,5 kg. A jutro zaczynam 34 tydzien.
 
reklama
Do góry