reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

reklama
Ale jesteś fajna i w dodatku w ciąży, a to najważniejsze :* :tak:

Z tym fajna to bym nie przesadzała - jestem introwertykiem, który nad sobą pracuje i umie się rozgadać, przy ludziach których dobrze zna.

Nawiązywanie znajomości idzie mi najlepiej jak nie widzę ludzi (a oni mnie). Tak też poznałam mojego męża - w grze komputerowej :D:D
 
Z tym fajna to bym nie przesadzała - jestem introwertykiem, który nad sobą pracuje i umie się rozgadać, przy ludziach których dobrze zna.

Nawiązywanie znajomości idzie mi najlepiej jak nie widzę ludzi (a oni mnie). Tak też poznałam mojego męża - w grze komputerowej :D:D
OMG ale oryginalna miłość :) Ja swojego poznałam w szkole :/ nic nadzwyczajnego ale kocham Go nadzwyczajnie ;) No i ja jestem choleryk, takie kipiace mleko a teraz w ciąży to już w ogóle hah.
 
Ja się będę wstydzić, przez tą całą stymulację już teraz jestem gruba <chlip chlip>
Magda ja i przed stymulacją byłam gruba :D Ogólnie po mnie mega szybko widać ciążę a teraz zaszłam 1,5 miesiąca po stracie w 10 tygodniu( gdzie już było widać) mięśnie rozkłapciane i już mam bebzol ;) Ty za to masz piękne zielone oczy :D
 
Magda ja i przed stymulacją byłam gruba :D Ogólnie po mnie mega szybko widać ciążę a teraz zaszłam 1,5 miesiąca po stracie w 10 tygodniu( gdzie już było widać) mięśnie rozkłapciane i już mam bebzol ;) Ty za to masz piękne zielone oczy :D
Haha to Furia z "jak wytresowac smoka".

A to moj oryginal.w realu
1492112741-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry