reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

mi się wydaje że kwestia jakiej oliwki się używa, jedna drugiej nie jest równa. Osobiście w poprzedniej ciąży stosowałam taką w żelu Johnsson&Johnsson (czy jak to się tam pisze), teraz po wakacjach została mi bambino i na razie stosuję taką... Ale wg mnie tamta w żelu była lepsza i jakby szybciej się wchłaniała ... poza tym nie wysuszała skóry a ta bambino wydaje mi się że z lekka wysusza... ale to tylko moje odczucie, chyba każdy musi znaleźć produkt odpowiedni dla siebie :tak:
 
reklama
U mnie doszedł ból piersi ale delikatny,tylko jak zdejmę biustonosz no i piersi lekko się powiększyły
U mnie jest tak samo cały dzień wcale ich nie czuję tylko jak wieczorem ściągam stanik.Czasami jeszcze mnie boli podbrzusze ale ból delikatny więc ok.Jak poszaleję z pracami domowymi to wtedy mnie bardziej boli.
 
Ja mam mdłości i jak tylko się pojawią, to muszę coś zjeść. Wtedy przechodzą chwilowo. Wymiotowałam raz. Biegunka mnie dopadła :-( ale mam nadzieję, że chwilowo.
Kręci mi się w głowie, nie mam ogólnie siły na nic i piersi rosną (z tego ostatniego akurat się cieszę :-)).
Mam wrażenie że brzuch mi się powiększa - ale nie wiem, czy przytyłam, czy faktycznie się coś tam rozszerza...Jak to jest u Was?
 
Mi na początku brzuch wywaliło prawie od razu ale wydaje mi się że to była wina szalejących hormonów i nadmiaru gazów bo teraz jakby ten nadmiar ustąpił.Fakt że dół brzucha został zaokrąglony ale już nie jest taki ogromniasty. Choć naturalnie zawsze był ogromny:-D
 
U mnie były mdłości od rana do wieczora, czasami ustępowały na trochę jak byłam naprawdę głodna. Od dwóch dni o dziwo mnie nie męczą mam nadzieję,że tak zostanie. Częste siusianie to moja zmora :( w dzień robię siusiu dosłownie co chwilkę, kilka kropelek a tak boli jak trzymam. Piersi i sutki bolaly strasznie, już trochę mniej, jak zdejmę biustonosz tak jak u anussia i edytka78 wtedy bolą bardziej.
No i napady senności. Łapią mnie wszędzie o różnych porach dnia a wtedy muszę się chociaż położyć bo usnę na stojąco.

Na szczęście nie wymiotuję i naprawdę współczuję tym dziewczynom, które maja wymioty :-(
 
Witam, u mnie wymioty zaczęły się około 5 tygodnia ciąży, teraz jest 12 i nadal je mam. Oprócz tego mam niedoczynność tarczycy więc jestem osłabiona, mam niską temperature ciała, zawroty. Od początku ciąży schudłam już 5 kilo, ale brzuszek trochę się powiększył. Do tego jeszcze zaparcia, hemoroidy, bóle głowy....czekam na te szczęśliwe chwile:)
 
reklama
Sianka-te wymioty juz lada moment powinny przejsc. Ja tez mam troche klopot z zaparciami, nie jest to jeszcze bardzo uciazliwe poki co udaje mi sie przez modyfikacje diety zwalczac je :-) Na sniadanie jem owsianke, kefir owocowy, staram sie pic duzo soczkow, wody, kiwi, sliwki. Ograniczam marchewke i ryz i suche pokarmy, przezucilam sie na zupki, papki i pol wodniste pokarmy, heheh i poki co pomaga.
 
Do góry