reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
ech, ja to w ogóle nie mam żadnych problemów z zaparciami i jakbym miała biegunkę, to bym mogła nie zauważyć.. najpierw mi się brzuch obniżył - Mała przestała sięgać moich żeber, a od przedwczoraj znowu czuję żebra:/ ja nie wiem - ona tam disco jakieś ma czy fitness?:/ czuję się dobrze, tylko zmęczona coraz bardziej jestem i coraz ciężej mi chodzić. też tak macie? takie wrażenie, że Wam ktoś każe przenosić worki cementu albo innego ciężkiego czegoś?
 
Tigi oj tak... i chodzę jak kaczka, bo mnie du*a i miednica bolą... :baffled: Młodego czuję niby nisko, bo dosłownie przy kościach biodrowych, ale kopy sadzi mi i w żebra...
 
Też mam wrażenie jakby maleństwo znowu wróciło pod zebra. Pozycja siedząca już mu przeszkadza. Też się bardziej męczę, no i w nocy od czasu do czasu mam takie bóle jak na okres. Termin na 23 grudnia. A i drzemki w dzień doszły :
 
dzięki dziewczyny, raźniej mi jak wiem, że nie jestem sama:D już się zastanawiałam, co ta Młoda wyczynia, że nagle znowu ją czuję pod żebrami:D
 
O widze ze jeszcze nas pare zostalo z brzuszkami , ja tez chodze jak kaczka duzo spie i dzis na dodatek mam uczucie jakby mnie dzidzia rozrywala
 
reklama
Dziewczyny, super,ze jest taki wątek, może coś mi tutaj doradzicie, uspokoić ie. ...
jestem w 17;tyg ciąży, przez wiele lat nie mogliśmy mieć dziecka, mam ogromne problemy ze
 
Do góry