reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

Arteofbeauty, z tą obrączką to tak, że jak Ci palce spuchną za bardzo, to ona może uciskać i odcinać krążenie w tym palcu. i to niefajne dość. ja zdjęłam, bo wiedziałam, że mi się nawet normalnie zdarza, że palce mi puchną, ale na razie mam niespodziankę, że nic się nie dzieje.
 
reklama
organizm się mi zbuntował...nie mam normalnie sił na nic :-( już mam dość....cała noc nie przespana....nie robię nic ,obiadu nic,jedynie małemu coś....miałam sprzatać mu w pokoiku ale nie wyrabiam :-( za dużo ostatnio za dużo....
 
ja dzisiaj też ogłosiłam strajk, nie robię nic, tylko jedzonko dla siebie, dzieci jedzą obiad w szkole. w nocy spałam trzy godziny. i ryczeć mi się chciało bo satelita zgubiła sygnał i nie miałam telewizora, zaczynam coraz bardziej obawiać się o zdrowie psychiczne. Moje hormony oszalały.:baffled:
 
organizm się mi zbuntował...nie mam normalnie sił na nic :-( już mam dość....cała noc nie przespana....nie robię nic ,obiadu nic,jedynie małemu coś....miałam sprzatać mu w pokoiku ale nie wyrabiam :-( za dużo ostatnio za dużo....

oooo ktoś o mnie napisał:-D, tylko ze ja nie mam dziecka, ale fakt zero sił, położyłam sie spac po 4 na ranem, wstałam ok 11, eM przyniósł świeże pieczywo i dzięki niemu zjadłam śniadanie, pokręciłam się i położyłam sie o 12:15 na 5min, wstałam 14:15, cudownie:-D a gdzie moje plany co do sprzątania, leża i si proszą:wściekła/y: oby do 1/12
 
​zwlekłam się musze iść do sklepu...synio grezczny tnie nozyczkami kartki-bajzer jak cholera ale co tam poleżałam sobie...zjadł racuszki z jabłkiem i wesoły....
 
zastanawiam sie jak to jest z tymi objawami przed porodem ciezko teraz doszukac sie calej historii rozpakowanych mamusiek jak sie czula w dniu w ktory sie zaczelo lub dzien przed
 
Ja nic nie czułam, że to już nie było też żadnych objawów wcześniej więc nie pomogę ;-) Jedyne co to miałam minimalne skurcze ale tak ok 3 tygodnie przed urodzeniem a później cisza była. :tak:
 
Mnie na tydzien przed zaczęlo przeczyszczać, dziwne to było dla mnie bo większość ciąży borykałam sie z zaparciami. No i na 2 , 3 dni przed pobolewało w dole brzucha jak na okres.. Poza tym byłam bardzo płaczliwa... tak jak na początku :)
 
reklama
Do góry