reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
ananaska a rozmawialas o tym z lekarzem? Masz jakies zatrucie czy biegunke? Ja mam nakaz przy wymiotach do szpitala sie wstawic:nerd:


nie nie rozmawiałam z lekarzem...mój przyjmuje 1 raz w tygodniu na nfz...ale wczoraj wieczorem powtórka...zasnełam po 1 w nocy...nawet nie mam co iść do lekarza bo jak byłam ostatnio to mi dała p doktor tylko drosetux...
 
ananaska, kurczę, może inny lekarz? wymioty to potrafi być poważna sprawa:/

u mnie się powolutku rozwija wachlarz dolegliwości:D od kilku dni boli mnie "podwozie" <nawet nie umiem umiejscowić, czy to miednica, jakieś mięśnie, czy co - obstawiałabym rozszerzającą się powoli miednicę>, zwłaszcza przy odwracaniu się z boczku na boczek na łóżku i wstawaniu z tegoż. no i maluszek co wieczór sprawdza czy moje żebra nie przesunęły się przypadkiem kawałeczek, żeby mógł sobie na wieczór nóżki wygodniej ułożyć <chwała Panu, nie kopie, tylko naciska>.
 


wymioty od drapania w gardle są...zapytam w aptece dziś może coś mi pomogą...ale czuję się okropnie...

ja też czuję nacisk takie kucia momentami...o spaniu nie ma mowy normalnym...
 
ananaska kurcze, mam nadzieję, że Ci przejdzie... A masz chociaż możliwość, żeby trochę poleżeć i odpocząć...?
Tigi to mnie chyba też to boli, bo też nie potrafię umiejscowić dokładnie, ale "podwozie" dobrze to odzwierciedla i jak kaczka przez to chodzę :p:p:p
 
im bliżej końca tym wiecej podobnych mamy dolegliwości ale to juz ostatnie chwile damy rade :tak:
ANANASKA trzymaj sie wspolczuje takiego samopoczucia:-(

mnie meczy katar od dluzszego czasu ale to chyba nie przeziebienie bo moge caly dzien nie miec a wieczorem nawałnica kicham i smarkam moze to jakas alergia...nie mam pojecia
 
cos tam poleżę...pani w aptece dała mi do ssania jakieś tabletki...najlepiej mi gripex pomaga ale teraz nie można...ach aby skurczy zadnych nie dostac za wczesnie to bedzie ok.dzieki za troskę :*
 
reklama
Do góry