reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

Ohhh to i ja ponarzekam, puchną mi nogi i ręce. Rano po nocy to nie mogę zacisnąć pięści. Wogóle czuję jakby to nie moje dłonie były- ciężko cokolwiek się nimi robi. Dodatkowo w niedzielę przyplątało się przeziębienie- już 2 raz w tej ciąży :-( Mam tylko nadzieje, że maleństwo ma się lepiej niż ja.
 
reklama
skoro troszkę narzekacie to i ja dołączę :-D;-):baffled: ja już mam wszystko co możliwe jest po pierwsze nie śpię po nocach od jakiegoś miesiąca czy dwóch ( straciłam rachubę) dalej przeziębiona jestem, mam biegunkę, skurcze, stopy jak u Frodo z Władcy Pierścieni, dłonie jak Shrek, rozstępy na brzuchu, nacisk na pęcherz, coś a'la zgaga tak więc wesoło mi :szok::baffled::eek::-D
 
to ja ponarzekam też, a co..
alergia sie przypałetała bo sie wziełam za grabienie lisci tam gdzie koty łażą.. i leci mi z nosa..
Brzuch mnie w nocy rwie, a jak dzis spałam z poduszka pod brzuchem to musiałam jej w nocy pilnowac - mniej bolał, ale i tak czujnie spalam...
I ciagle mi niedobrze i normalnie na nic do jedzenia nie mam ochoty, bo zaraz mnie mdli i nie moge sie nachylac bo zwróce..
i jeszcze dzis stawy krzyzowo-biodrowe bola, wiec chodze jak kaczka sie kołyszac na boki i boli przy każdym kroku..
Koniec narzekania :)
 
uuf moj ulubiony watek do narzekania ;)

mnie od kilku dni boli lewy posladek..jakies mam takie dziwne uczucie jakby byl sparalizowany a za chwile znow boli..

z tym sikaniem to smiech na sali,bo zalezy jak usiade tak albo mi sie bardzo chce albo wcale! :)
 
Mieszko pręży się na całego, nogi to ja czuje pod zebrami, ze hoho, głowa na dole i skubaniec się rozciąga:tak:
du.pa mi cierpnie od leżenia na lewym boku:wściekła/y:
Żadna noc nie jest przespana:no:, eM sie śmieje ze gniazdko sobie wije, podkład na łózko położony co bym nie zrobiła łóżka wodnego:eek:, każdego dnia latam na miotle, gotuje, ogarniam, mieszkowe rzeczy przekładam, a eM na to ze on jeszcze nie gotowy :sorry2:żebym nie rodziła, jak mu wspominam ze mnie na dole cos tam ciągnie i czuje sie okresowo :angry: zwariował, co on potrzebuje wcześniej odbyć pielgrzymkę, czy jak;-)...
 
Mieszko pręży się na całego, nogi to ja czuje pod zebrami, ze hoho, głowa na dole i skubaniec się rozciąga:tak:
du.pa mi cierpnie od leżenia na lewym boku:wściekła/y:
Żadna noc nie jest przespana:no:, eM sie śmieje ze gniazdko sobie wije, podkład na łózko położony co bym nie zrobiła łóżka wodnego:eek:, każdego dnia latam na miotle, gotuje, ogarniam, mieszkowe rzeczy przekładam, a eM na to ze on jeszcze nie gotowy :sorry2:żebym nie rodziła, jak mu wspominam ze mnie na dole cos tam ciągnie i czuje sie okresowo :angry: zwariował, co on potrzebuje wcześniej odbyć pielgrzymkę, czy jak;-)...

jakbym czytała co u mnie... bo identycznie. Śpię na ceracie i młodzież w brzuchu fika koziołki i szuka wyjścia. Chyba nasze dzieciaczki chcą już się ewakuować :-D
 
mam takie wymioty że aż nosem poszło...normalnie mną targa okropnie...aż normalnie się posikałam ...mam tantum verde,mogę drosetux i nie wiem jak dalej będzie bo wszystko poleciało...:-(
 
reklama
Do góry