reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe objawy ;)

reklama
matko dziewczyny..umieram....mam starszne mdlosci..juz chyba wolalabym się wyrZygac....JUZ wiem ze truskawek nie moge jesc....zrobilam sobie dzisiaj koktajl truskawkowy...i umieram teraz...a ja tak uwielbiam truskawki....:-:)-:)-:)-:)-(
 
goracy dym nie ma temperatury wrzenia :) olej ma wyzsza temp niz woda wrzaca, w pikarniku tez wyzej.. wedzenie jest w temp max 90 stopni i to tylko przy wedzeniu na goraco ... bo tez jest wedzenie na cieplo max 50 stppni
 
to rybę wędzoną znów odpuszczam jak w poprzednich ciązaćh :(. a już myślałam ze zjem. ale za to zaczynają mi sie śnić pierogi ruskie, z kapustą, pierogi z kaszą gryczaną albo ze szpinakiem. tylko nie mam siły tego robić :(
 
w internecie szukałam czegoś konkretnego na ten temat, co by mnie oświeciło ale nic nie znalazłam... sądzę, że lepiej nie zjeść, nam nic się nie stanie jak się powstrzymamy a dzidzi nie zaszkodzi :)
 
Poczułam się delikatnie opieprzona :) Ale mam nadzieję, że tym sobie problemów nie narobiłam i Fasolka nie ma mi za złe takiej rybki. No cóż, albo się powstrzymam od kolejnego, albo sama będę robić wcześniej rybkę wrzucając do pieca :) To też jakieś wyjście :)

Pozdrawiam Mamuśki i idę spać.
 
dziewczyny, a oglądałyscie :"o matko" na tvn style? tam kasia bosacka mowila o diecie kobiety w ciazy...i wlasnie mozna,,ba nawet nallezy jesc ryby...glownie te wędzone....ja wczoraj wlasnie makrelkę zjadlam:)
 
reklama
Dziewczyny powidzcie co w tym jest,ze wszystkie mamy ochote na rybke:-Dja ciagle bym jadla rybe,non stop, zaraz robie salatke z makreli z puszki. A wedzone na cieplo ryby tez bede jadla:-)moze to usmierzy bol po pozegnaniu sie z Sushi:rofl2:
 
Do góry