reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze codzienne pogaduchy

Hej dziewczyny, to ja ALDO ;-) zmieniłam nicka, ponieważ po starym i po info o dzieciach z suwaczkow zbyt łatwo mnie poznac i jedna przypadkowa osoba juz przeczytala co nie powinna ;-)

OlaPM ja na forum o najlepszych specjalistach szukalam w pierwsza godzine po wyjsciu ze szpitala ;-) I juz wszystko wiem. Nie stac mnie na prywatna operacje u najlepszej specjalistki w PL, ale operacja odbedzie sie w Warszawie, w IMiD, gdzie są poza tamtą profesorką najlepsi lekarze zajmujący się tą wadą, wierzę, ze podejmuję jak najlepsze dla mojej córki decyzje.

Kacha super taka organizacja edukacji, cieawe jak to wyglada w Polsce. Trzymam kciuki za dzielnego ucznia:-)
 
reklama
Kochana lepszej decyzji co do operacji chyba podjąć nie mogłaś :tak:
A co do tych szpiegów też cosik wiem na ten temat ;-) Swoją drogą strasznie się musi ludziom nudzić jak tak szperają po czyichś życiorysach ;-)
Ufff, Bąble w końcu w łóżeczkach :-) Żyć nie umierać :-D
 
Witam, zastanawiam się czy ktores z Rodzicow dzieci z MPD byloby zainteresowane bucikami ortopedycznymi firmy Piedro i angielskiej firmy Fitz Kids. Jest kilka aukcji w tej chwili na Alegro po bardzo atrakcyjnych cenach. Nowe buty Piedro rozmiar 24 lub 25 za 89zł. Oto kilka linkow do tych aukcji
BUCIKI ORTOPEDYCZNE "PIEDRO" ROZMIAR 25 (2610809204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BUTY ORTOPEDYCZNE, PROFILAKTYCZNE Rozmiar 30 NOWE (2610810387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BUTY ORTOPEDYCZNE, PROFILAKTYCZNE Rozmiar 18 (2610812416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BUTY ORTOPEDYCZNE, PROFILAKTYCZNE Rozmiar 31 NOWE (2610811032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jest jeszcze kilka innych aukcji z butami tego uzytkownika, naprawde warte obejrzenia.
Sama uzywam dla mojego syna buty Piedro, wiec wiem jaki to koszt. Za osttanie z wkladkami zaplacilicmy prawie 500zł.
Pozdrawiam serdecznie wszytskich
 
niesamowita, pozytywna atmosfera panuje w tym wątku :) mamy niepełnosprawnych dzieci jesteście super dzielne! :) życzę Wam dużo, dużo uśmiechu na każdy nadchodzący dzień :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Widzę że ruchu tu nie ma wielkiego ale może ktoś jeszcze zagląda. Jestem Mamą dwóch dziewczynek młodsza chora. Nie wiemy jeszcze dokładnie co ale coś ze spektrum autyzmu (chyba) leczymy się biomedycznie u Dr. Greena z Portland. Przed nami wyprowadzka do USA.
 
Elma a kiedy zaczęłaś widzieć pierwsze objawy, że coś u córeczki nie tak? Trzymam za Was kciuki i odzywaj się :-)
 
Standardowo 18mc życia i mega regres. W tej chwili jest tak że kontakt wzrokowy jest bardzo dobry i jest bardzo towarzyska ale ruchowo jest słabo, nie używa rączek i nie mówi.

A tak na prawdę to odkąd się pojawiły 2 kreski na teście to od tego momentu się o nią martwię. Ciąża zagrozona a potem było co chwilę coś nie tak. W wieku 11mcy miała diagnoze ZOKN i prawie rok rehabilitacji.
 
Ostatnia edycja:
Hej
Prosze o pomoc
Przeczytałam gdzieś, że dziecku ze spektrum autyzmu warto jest podawac suplement diety Eye Q
Moja pytanko to, ale ktory ? bo są rozne, jakies baby w kapsulkach, jakies w syropach od 3 roku zycia czy cos, prosze doradzcie mała ma prawie 2 latka, ktory zakupic ??? mile widziane linki allegro czy cos, zebym odrazu zamowila
 
reklama
Do góry