reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

ojejku jakie Wasze Dzieciaczki mądre:-):-):-):-)
my nadal sto lat za murzynami zarówno z językiem jak i z nocnikiem:zawstydzona/y::-p ale skoro mam tyle wolnego to muszę się wziąć za tego mojego Bystrzaka:tak: tylko z nocnikiem będzie ciężko bo to najgorsza kara dla Antka a przy tym jak wypija 10 butelek dzienne samego soku to na nocniczku powinien siedzieć non stop:-p
 
reklama
zrobilam liste slow :
siusiu, duża, mała, serek, obudź się, nie cie; boli, pika (piłka), malu malu (malować), oć (chodź), kulululu, juś, stań, masz, lód, balon, baja, zium (na zjeżdzalnie), nogi, innej (inną), banan, tyle, dużo, Sam, Ben, para (kopara)dzwi, pomocy :), NO, hulaaaa
 
No Wercia ślicznie!
Mój się wycwanił i wszystko powtarza.Dzisiaj rano się wkurzyłam i sobie zaklnęłam , a on powtórzył:szok: Trzeba sie pilnować:sorry2:
Mówi generalnie wszystko,tylko czasem niekótrzy mają problem,zeby rozumieć o co mu chodzi,ale ja takiego problemu nie mam:-D
No i ślicznie mu wychodzi: mamusia wstawaj:sorry2:
 
ja tu zaglądam, ale się nie wypowiadam, bo nie mam o czym:zawstydzona/y: nocnik porażka - siedzimy sobie (tzn. mała) siku nie ma, jak pytam czy chce, to twierdzi, ze nie, nawet jak po nogach leci:-p

Gada jak najęta, ale nadal w suahili:-p Więc możemy się pochwalić jedynie takimi osiągnięciami jak 'pam' (piłka) czy 'd***pa' jak coś szczególnie ekscytującego widzi:-D
 
Kasia mala miala jeden kryzys wolala o smoka ale teraz jest ok.Spi bez smoka ale w dzien musimy sie z nia klasc.:tak:
Brawo,ale dzieci sie rozgadaly:tak:
 
Brawo za nowe słówka i umiejętności:tak:
Kuba tak jak Maciuś powtarza dosłwonie wszystko i zazwyczaj wyraźnie:tak:niektóre słowa opanowuje do perfekcji:tak:składa zdania z 2-3 słów,:tak:
co do sikania to u nas zastój tzn mały chodzi w domu bez pampersa ale nie woła,sama musze go kontrolować i sadzać, 99% robi na nocnik czasami się zleje do majtek, na dworze ma pieluchomajtki z Pampersa i go wysadzam pod krzaczek zazwyczaj wraca do domu suchy,ale nie woła:wściekła/y::zawstydzona/y:
 
Flo siada, bo matka się wycwaniła i najciekawsze książeczki na zachęte podsuwa, ale skutek żaden....jestem niemal pewna, że celowo siku powstrzymuje, bo przecież po wypiciu 3 butelek herbatki nie ma bata, żeby pęcherz nie zadziałał:-p A mimo to siedzi średnio po 15 minut i skutku brak...a jak wstaje, zagląda do środka i z nieukrywaną satysfakcją mówi "nie ma":-D
 
reklama
Weronika dzisiaj sama wolala i latala do WC, niania chwalila; za to po trzech dniach wstrzymywania zrobila kupe w majty; tata byl domu hehe jego wina, zsanal przed bajka! ja poszlam do fryca z synem; elegantny teraz!
 
Do góry