reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

widzę że ruch zamiera - ale to chyba normalne przed świętami. Ja też jestem strasznie zajęta. W sobote zdałam pierwszy egzamin a już szykuje mi sie kolejny tuż po świętach. Do tego musze jakoś ogarnąć dom bo Wigilia jest tradycyjnie u nas. Jedzonko w połowie przygotowane. W czwartek będę jeszcze robiła rybe po grecku i kutię a w piątek sernik.

Wszystkim chorym życzę zdrówka i mam nadzieję że do świąt mina wszelkie dolegliwości!

Morgenrood
dzięki za życzenia!! Dzieciaczki cudnie wyglądają! Już sobie wyobrażam jaką dziadkowie będą mieli radochę że przyjeżdżacie. Życzę Wam szczęśliwej podróży i wesołych rodzinnych świąt!


Ja jeszcze odezwę się przed świętami:-p
 
reklama
Hej dziewczyny, jak tam u Was?
Nasz Kamilek chyba dziś dostał pierwszą kolkę, bo wydziera się w niebogłosy i nie możemy go uspokoić. Jeść nie chce, kupy nie ma, więc tylko to mi przychodzi do głowy. Myślicie, że od razu dawać kropelki?
 
volka- moim zdaniem za szybko na koli,z reguły są dopiero po 2 tyg, od urodzenia.Może maluszek ma po prostu zaparcie??U nas Kuba tak miał i podaliśmy mu herbatke z rumianku..była kupka i był spokój:-)

U mnie świąteczny wir...sprzątanie gotowanie...przynajmniej chłopaki się cieszą bo przyszły prezenty z allegro- kula pełzak do raczkowania i mój pierwszy owoc:) ananas i pomarańczka a...i sanki dla maluszków jeden za drugim,z materacykami super:D to dopiero będą święta zwłaszcza że u nas śnieg:-D
 
Kupa już była i to normalna, także zaparcie odpada, ale uspokoił się i śpi póki co. Narazie nie będę dawać kropelek, chyba, że sytuacja się znów powtórzy...
 
Morgenrood, moniora dziekujemy za zyczenia i rowniez zyczymy zdrowych wesołych Świąt! jeszcze Wam bede zyczyc wszystkim bo zagladam codziennie:)
Volka gratulacje, ale maleństwa musza byc z Twoich chlopcow!:)
Wydaje mi sie tez ze za wczesniej na kolki, ogolnie takie malenstwa maja czesto problemy brzuszkowe bo uklad pokarmowy zanim sie rozwinie troche mija, u nas kolki prawdziwe zaczely sie po miesiacu i trwaly 2 miesiace, codziennie po kapaniu i mleku darly sie dziewczyny w nieboglosy i tak z 2 godz, ten czas sie skracal pozniej..przezylismy to jakos i jest super:)
 
Dziewczyny ja też Wam i Waszym rodzinom składam:

Najserdeczniejsze życzenia radosnych, wypełnionych miłością i nadzieją Świąt Bożego Narodzenia Oraz spełniającego wszelkie marzenia pełnego optymizmu szczęścia i wiary Nowego Roku 2012

image003.jpg@01CCBFCB.C367D550
:-):happy2::-):happy2::-):happy2::-):happy2:
 
Dzięki wszystkim za życzenia! Ja już zrobiłam rybę po grecku i kutię, jutro jeszcze sernik a w wigilię rybka. W międzyczasie staram się pouczyć, ale idzie mi to kiepskooo :(
Choinka już ubrana, dziewczynki mało nią zainteresowane - no może trochę patrzą na pierniki w kształcie zwierzątek.

A wiecie co moi tesciowie kupili dziewczynkom? Quady! Oczywiście takie zabawkowe, ale z akumulatorkami i jak się naciśnie przycisk to jadą. Radocha jest niesamowita, no może Maja troszkę się boi ale Lena radzi sobie świetnie. Już sobie wyobrażam jak smigają na wiosnę w ogrodzie:tak:

Jutro składamy wreszcie kuchnię, ale kupiłam też troszkę drobiazgów (książeczki, puzzle) żeby Mikołaj miał co nieść w worku. Strasznie lubię święta! Dobra, zmykam do roboty...

Ja jeszcze zajrzę prze świętami z życzeniami;-)
 
reklama
Do góry