reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
Ostatnia edycja:
joll, fajna fryzura! odmlodnialas bardzo! i jaka fotorelacja, czulabym sie jak z paparazzi na plecach ;-) i najfajniejszy piknik na trawce, hehehe. trzeba sobie radzic.

beata
, sliczna z ciebie mama, a corcie masz jeszcze sliczniejsze :-) a mlodsza baaaaardzo podobna do starszej! i ty tez masz swietna fryzurke :-)
 
ALIM4962.jpg

Nasza Oleńka z tatusiem:)

Wszystkie dziewczyny jesteście takie ładne, ja nie mogę jeszcze dojść do siebie:(

Joll świetny filmik!
 
Swietny filmik, dzieciatka cudowne naprawde same slodkosci


To ze szpitala znalazlam na komorce M myslalam ze padne i nie wstane jak sie zobaczylam ;p prawdziwe zombie
 

Załączniki

  • DSC00159.jpg
    DSC00159.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_0005.jpg
    IMG_0005.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 64
  • hn.jpg
    hn.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 58
dzięki dziewczyny:)
aenyejakby jeszcze poszło minus 10 kg to byłabym przeszczęśliwa:/

O TO TO, właśnie właśnie 8-10kg:)

Beata, dzieciaczki cudne

a tak naprawdę, to mamuśki też WSZYSTKIE piękne, aż miło popatrzeć SERIO SERIO a Ty
Sunshine Baby nie Ściemniaj, wszystkie mamuśki ...mają TO COŚ;)

Baby...dzięki za komplement, no po prostu unoszę się nad ziemią
Pozostałym Babeczkom też dziękuję...cała jestem w skowronkach:) nawet te 8kg tak nie ciąży
 
Ostatnia edycja:
reklama
WSZYSTKIE DZIECIACZKI I MAMUŚKI CUDOWNE!!!!!
my dorzucamy pare swoich fotek :) zakupiliśmy dziś chustę więc fotki z pierwszego motania też dajemy (cięzkie było to pierwsze owijanie ale M.pomógł i jakoś daliśmy rade)



 
Do góry