reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
jejkuuuuuu ale genialne maleństwa! Piękne! Słodziuchne! Ach!!!!!
MUSZĘ wrzucić moją gwiazdę :) DSCN3991.jpgDSCN3975.jpgDSC01374.jpgDSCN3915.jpgDSCN3912.jpg
 
hehehehe ale fajne zdjecia, bachucha :-) slodki Adas!

margola
, krolewna piekna :-) i jakie zdjecia ladne!

baby, twoj Adi ma fajne dlugie wloski :-) ekstra fryzik! mojemu sie czubek glowy wytarl (nie wiem, kim sposobem, przeca na glowie go nie klade ;-) a boki, tyl glowki ma pieknie owlosiony) i ma takie zakola.. D mowi na niego zartem Czterdziestolatek ;-) albo bierze go na rece i tak powaznie do niego mowi: "Felus, nie martw sie, tu zrobimy przeszczepik.." albo "o, mama, tupecik kupimy i zaczeske ;-) :-D :-D :-D
a jak sie drze mlody, to mowimy o nim ryczaca czterdziestka :-D :-D :-D
 
oczywiscie wszystkie dzidziunie piekniusie :-)
jankesowa, slodki maly-duzy Gracjanek! jak do niego mowicie? zdrabniacie jakos jeszcze?

mala Inka cudenko, mala Dagmarka, Asia i corcia herbatity (zacmienie - jakie imie!) - prawdziwe ciasteczka!

justi - sliczny Filipek, jak wszystkie Filipki ;-)

klaudencja
- maly strasznie do ciebie podobny! cudny drobiazg!

Marma, piekne zdjecia :-) pierwsze zdjecie - do zakochania! zajesliczny syn!!!
 
Oj ciotka Aenye fakt jakieś zaćmienie Cię ogarnęło .Ja córeczka Herbatity mam na imię Wiktoria Adrianna
Wszystkie maleństwa takie cudne :-)

p.s. nie mogę wstawić żadnych zdjęć :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
herbatita, no przeca wiem, ze Wikusia. zacmienie jakies totalne. a zdjecia boskie, szczegolnie twoj usmiech - masz tak boski usmiech, ze czlowiek od razu sie usmiecha tez :-) do ekranu ;-) naprawde. a malenka do ciebie podobna, szczegolnie te wloski ciemne, oczka i ich oprawa :-)
 
reklama
Do góry