reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Sylwia w twoim wypadku to aż nie wypada być na diecie:tak::-) Babo czyż ty się w lustrze nie widzisz????:-)

O! Właśnie!

Znacie może jakieś fajne przepisy na soki warzywne? Na pewno są lepsze niż przegryzka np. z czekoladka, co? ;-):-)
Nie znoszę np. buraków, a są zdrowe i nie wiem czym mogłabym zabić ich smak i ogólnie nie mam weny do soków, na razie lecę marchewkę z bananem, pomarańczą i jabłkami.
 
reklama
Ale waga nie klamie 61 jak byk jest -niestety.4 kilosy chce zgubic chociaz.W spodnie przed ciazowe juz dupsko upchałam ,a do wagi idealnej ze 6 bym chciała.Jak Olinek zacznie sie poruszac i jak sie zrobi ciepełko to mam nadzieje ,ze samo zniknie.
 
Sylwia mi do idealnej brakuje duuuużo, ale mam nadzieję,że małymi kroczkami.... w niedziele ważenie to się pochwalę, tylko że u mnie sukcesiki małe, ale stale ....;-)
 
dobra skusiłam się - wczoraj tylko ten nabiał i kurczak, dziś od rana muesli na razie, ale chyba sobie ubogace o jakieś warzywko ta dietę - no i jak sie mam zważyć jak ja wagi w domu nie mam? a nie mam, bo nie lubię się stresować niepotrzebnie - lepiej się zyje w niewiedzy:) więc wam nie powiem czy działa - chyba, że w międzyczasie pojade do mamy do tam się zważę - po prostu licze na to, że odczuję coś na sobie, że niknę w oczach:-D:-D:-D
 
Agagsm możesz się mierzyć hehe choć jak spodnie będą spadać ;) to będziesz wiedzieć że efekty są
;)
Hhah Gosia ja tak robię i co? rano mam w pasie mniej, a wieczorem więcej:)
a spadnie już mi z doopy spadają, ale były dwa numery większe na ciążę - a w te sprzed ciąży wchodzę tylko mi brzuch się wylewa i uda opięte - a że to biodrówki to masakra jakaś i wolę sie w nich nie oglądać!
No nic zainwestuję może w wagę w końcu, bo mnie ciekawośc zje i wtedy będzie mniej na pewno mniej!
 
Ja się pochwalę, że po tygodniu na diecie "Dukan mix Kaja 2":-D schudłam 1 kg. Coś drgnęło wolno ale zawsze... ja tak jak yol_a małymi kroczkami :-)
agagsm - możesz warzywka i owoce na mixie... :-D też będzie spadać - spoko wodza :tak:
edit: gorzej, że w niedziele idziemy na komunie.... chyba dieta się lekko sypnie ...
 
ja mam dietę 9-cio dniową...chyba działa bo w 3-cim dniu juz mam 1kg na minusie :)
jem same węglowodany i białka(wybrane) w odpowiednim zestawieniu
jako,że nigdy nie stosowałam żadnej diety,to w sytuacji kryzysowej postanowiłam nawet za dietę ZAPŁACIĆ !!!Taka jestem zdesperowana...ale mam wesele siostry w czerwcu i NIC na mnie nie wchodzi:szok:
 
reklama
Do góry