reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Kochanie jest juz z nami od 03.01.2006r. :-D

Caro18

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Październik 2005
Postów
160
witam,
dnia 03.01.2006 r. o godzinie 18:38 urodzilam coreczke 3240 kg :-D Vanessa wazy teraz juz 3700 kg i czuje sie dobrze :)

26ig.jpg


dsc00128jy.jpg


dsc00291gg.jpg


dsc00135dl.jpg

pozdrawiam wszystkie przyszle i terazniejsze mamusie buziaczki

 
reklama
Caro ja również serdecznie gratuluję :) Córcia jest prze słodziutka :) Niech Wam teraz się niebo uchyla na każdy dzień :) Duuuużo zdrówka i niech maleńka rośnie zdrowo ;D
Oh też bym już chciała tulić naszą maleńką Kruszynkę ;D ;D ;D

Buziaki :)
 
witam,
nie bede dziekowac bo podobnierz sie "nie dziekuje" ;D ale milo mi ze vanessa zostala tak milo i goraco przywitana w Naszym gronie pozdrawiam cieplutko .....Karo
 
Anusia, moja najdroższa siostrzyczka urodziła dziś o 1:05 swoją córeczkę Zuzię. Mała pyza jest jak dla mnie bardzo malutka zaś obiektywnie spora, waży 3600 mierzy 52cm(chyba) ma czarne włoski jest okazem zdrowia a przede wszystkim jest kochana!!!
 
CUDOWNIE !!! ANUSIAKANUSIA !!! GRATULACJE NAJSERDECZNIEJSZE KOCHANA !!! WSZYSTKIEGO CUDOWNEGO DLA CIEBIE I TWOJEJ KRUSZYNKI !!! Tak bardzo się cieszę że już masz swoją kochaną córcię na rączkach :) Buziaki :)
 
reklama
Do góry