reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

Dziewczyny jak często kładziecie maluchy na brzuchu w ciągu dnia i na jak długo???? Moja Milcia jak ją położe to jakieś 2-3 min podnosi ładnie i wysoko główkę a potem już nie chce i po chwili jest płacz i nerwy i nie wiem czy ją zmuszać i dłużej trzymać.....???
 
reklama
Pytałam pani pediatry o to samo i powiedziała mi, że pozycja "na brzuszku" jest świetna i kłaść ile razy się chce (dziecko mojej znajomej leży prawie non stop :-)) i tyle ile dziecko wytrzymuje. Nie mówiła mi nic o tym, żeby zmuszać.
Mikołaj nie protestuje, lubi tę pozycję. Raz poleży dłużej, raz krócej. Jak zaczyna marudzic, to przekręcam go na plecki.
 
moj kacperek uwielbia lezec na brzuszku w nawet spi na brzuszku w cigu dnia dluzej niz na pleckach a po kapieli i po kolacji kaldziemy go na brzuszku ok godziny 23 24 i spi do 6 rano pozniej butla i drzemka do 8-9 Wiec jest blogo ;D
 
Klamka, hahaha, nic się nie martw, u mnie jest to samo z tym leżeniem na brzuszku, ale zauważyłam, że im starsza tym dłużej wytrzymyje (tzn. kolejne sekundy-nie dłużej!! hahahahaha)
 
Witajcie kochane!
Wybaczcie że się nie odzywam, ale niestety jest to niezależne ode mnie. Mała rośnie nam jak na drożdżach już ma prawie 5300g. śmieje się, gada i próbuje siadać :-) (przy czym wkurza się że jej to nie wychodzi). Jednakże potrzebuje bezwzględnej uwagi i trzymania na rękach. Myślę że jeszcze trochę a będę miała muskulaturę jak Schwarzeneger  :laugh: A że jestem z nią sama w domu to nic innego nie mogę zrobić ( no może czasem uda mi się włączyć pralkę lub-gdy na chwilę przyśnie- umyć zęby...) Całujemy was bardzo mocno! Trzymajcie się cieplutko! Niech maluchy zdrowo rosną i do przeczytania prazy kolejnej okazji! Załączam zdjęcie Julii - niestety sprzed miesiąca
f1000030cp9.jpg
 
A moja córcia wczoraj dostała mega kolk. Zjadła ok 15.30 ni potem jak chcieliśmy ją nakarmić o 18.30 to nie chciała wziąść smoka do buzi. Kilka razy próbowaliśmy i w końcy zassała ale zjadła tylko 40ml i w płacz. I tak się darła az się krztusiła, przez 30 min bidulka tak się męczyła aż zasnęła mi na rękach. Po 20 min się obudziła i miała super humorek, gadala i śmiała się kochana moja. Potem zasnęła i zjadła dopiero ok 0.00. Ale pierwszy raz miała taką akcje..... Może to mleko???? Pozatym ma jakiąś wysypke na buzi. Niby jej nie widać ale czuć taką szorstkość. Pewnie uczulenie na coś tzn na mleko najprędzej. Narazie zmieniłam na Enfamil Premium 1 a był Bebilon 1. Jutro pójde do lekarza, ciekawe co powie.
 
reklama
MOj Eliasz jest na cycusiu ale tez ma taka szorstka twarzyczke bez zaczerwienienia ale ja juz nie mam sily wykluczac kolejnych rzeczy z jadlospisu :(
 
Do góry