reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze nocki z naszym potomstwem i wieczorne zasypianie

a ja oduczam Mirka od cyca - mam nadzieję, że mi się uda.
Tłumaczę mu , że już jest duży chłopczyk, ze mamusi się mleczko skończyło itp.
Zobaczymy - może się uda. Na razie 2 noce przespał bez cyca, tylko rano robi mi dantejskie sceny = to na chwilkę dostanie do possania i już potem Ok. Może całkiem się uda, jak w poniedziałek pójde do pracy - po prostu rano nie ma czasu.
A cieszę się, że w nocy nie pije - bo z tym najgorzej było.
Oby sie udało - bo już mam dosyć.
 
reklama
a Krysia przestala przychodzic do nas w nocy, nie wiem czy to chwilowe czy jej zostanie, jakos dziwnie sie czuje teraz, za to gorzej z sikaniem bo jak jest na koncu korytarza to nie zdaza na poranne siku ze swojej spialni :laugh2: ale sie wycwiczy, albo postawie jej nocnik w pokoju :sorry2:

gosiek trzymam kciuki, my nie dajemy pic w nocy, chyba ze chora,
 
Abryz zazdroszczę.A Marcelince się poprzestawiało i przez cały weekend jak na złość:angry:, budziła się o 6.30 rano!!!(wcześniej wstawała o 7.40). I żadne sposoby nie działały, ani kładzenie jej później (22.30), ani skrócenie drzemki:-(. Gorzej niż jak byśmy do pracy wstawali :"mamulka obudź się, Tatulka obudź się, stań mamulka!!!" i tak mnie co rano dziecko witało:laugh2:. Jestem malo wyspana tylko tak powiem.

Za to muszę się pochwalić, że dzisiejszej nocy pozbyliśmy się smoczka:-D, powiedziałam, jak wrócilismy z majówki, że chyba nasz piesek go zjadł i teraz musi spać jak mama i tata bez smoczka. Trochę postękała przed zaśnieciem, ale całą noc ładnie, spokojnie przespała. Dlatego jestem dobrej myśli:tak:
Szkoda tylko, że do 6.00,a nie dłużej, ale co tam.Trzymajcie kciuki;-)
 
A ja się dzisiaj obudziłam w nocy z dziwnym uczuciem. Okazało się, że Kubeł ssał moją brodę :szok::szok::szok:
 
Abryz ale jaja!:-):-):-):-D:-D:-D!!!
Śpicie jeszcze razem???


Pola śpi od 20 do 7.30-8.30. W sobotę od 20.30 do 9.30!!!:-p Lubi spać po rodzicach. Gorzej śpi tylko jak jest chora. Dodam, że o smoku całkowicie zapomniała!!!!
 
Oj, śpi niestety od którejś tam w nocy (czasami 24, czasami 2, czasami 4) :-(
Mam nadzieję, że przed osiemnastką już nie będzie do mnie przyłaził, bo mi pożycie małżeńskie całkowicie zaniknie :szok::crazy::szok:
 
reklama
Do góry