reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
A opowiadałam Wam juz jak podczas porodu mnie zagadywala położna? bo byłam pod znieczuleniem miejscowym... i sie tak bredzi troszke sen lapie... caly czas porodu a raczej ciecia ...pytałam sie piguly nie tego co trzeba bo zamiast zapytac sie jeje czy wszystko tam w porzadku widac i takie tam? to ja sie jeej pytlam a ile ważą wody? a ile schudne odrazu po porodzie jeju ale siara typowa nie dosc ze blondyna to jeszcze malolata ktorej tylko figura w glowie teraz z tego brechtam hahahaha a wtedy jak mi glupio bylo jak doszlam do siebie hahahaha:zawstydzona/y::-p:cool:
 
ja mysle ze z tak z 6 -7 kg to wszytko wazy:-):-):-)
Ty Sila tak od razu z lozka porodowego chcesz pedzic na wage:-D:-D:-D to prawie tak jak ja tyle ze ja zeszlam z lozka i chcialam isc dzwonic do rodziny ze ja juz urodzilam .... a polozna mnie za fraki i mowi a moze dziecko bysmy cie tak pocerowali najpierw cooo:-D
 
Witam! Jestem w 31 tc i waże 70 kg (przytyłam 15 kg) przy wzroście 170. Brzusio mam wielki, a piersi z rozmiaru duże C urosły do dużego E, co mnie wcale nie cieszy :no: Rozstępów nie mam !!! Poza biustem i brzuszkiem dużo sie nie powiększyłam :happy2:
 
reklama
a to mój dzsiejszy brzusio :)


65247d1201601825-kwietnioweczki-2008-s4031778.jpg
 
Do góry