reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Witajcie.

Zastanawiałam się nad Graco Stadium Duo, i to całkiem poważnie, ale w sklepie po przymiarce obu maluchów okazało się, że ten wózek nie posiada amortyzacji, nie mogłam bez potwornego wysiłku podnieść wózka na tylnych kołach. A że krawężników mam do pokonania mnóstwo - wybrałam Babywelt Montreal Twin:

4562e2a5a3eab.JPG


Tylne koła są pompowane, przednie skrętne, bez problemu radzę sobie z dwoma maluszkami. Fakt, że jest cięższy niż Graco (jakieś 18 kg), ale nie odczuwam tego. A wózek podwójny z siedzeniami obok siebie oprócz tego, że się nigdzie nie mieści (z moim wózkiem wszędzie wjadę, do biblioteki, do marketu) ma też inną wadę: starszy brat dosięgnie oczu młodszej siostry...

Pozdrawiam.

PS. O cenie jeszcze było: nasz wózior był o 100 zł droższy od Graco.
 
reklama
Szkrabikowski fajny ten wasz wózek...........choć u mnie ważna była waga wózka, a Graco leciutki jak nie wiem..........co do amortyzacji to fakt, ale mi to nie przeszkadza...matka dwójki rok w rokma tyle pary, ze kraweżniki to pestka w porównaniu do batalii i potyczek domowych:-D ;-) .

te pompowane tylne koła...fajan sprawa.
 
no wie co do graco, to jestem zadowolona, brak amortyzacji zupelnie mi nie przeszkadza

przeszkadza mi to ze jak rozloze na plasko siedzenie dla helen to nie moge sie dostac do kosza pod spodem, a mam tam zawsze tone rzeczy

po drugie wydaje mi sie ze dla dzieci urodzonych w zimie chyba za zimno by bylo w tym wozku, bo jakis taki malo zabudowany mi sie wydaje, nie wiem:confused:

plusem jest mala waga i to ze sie super latwo sklada i rozklada, ja w wozkarni mam malo miejsca wiec zawsze musze skladac wozek i spokojnie dam rade z Helen na reku

wiec wiecej plusow niz minusow, ale jak ktos chce miec komfort dla malucha i normlana gondole to nie polecam, jednak rozlozona na plasko spacerowka to nie to samo co zwykla gondola
 
Witajcie.

Zastanawiałam się nad Graco Stadium Duo, i to całkiem poważnie, ale w sklepie po przymiarce obu maluchów okazało się, że ten wózek nie posiada amortyzacji, nie mogłam bez potwornego wysiłku podnieść wózka na tylnych kołach. A że krawężników mam do pokonania mnóstwo - wybrałam Babywelt Montreal Twin:

4562e2a5a3eab.JPG


Tylne koła są pompowane, przednie skrętne, bez problemu radzę sobie z dwoma maluszkami. Fakt, że jest cięższy niż Graco (jakieś 18 kg), ale nie odczuwam tego. A wózek podwójny z siedzeniami obok siebie oprócz tego, że się nigdzie nie mieści (z moim wózkiem wszędzie wjadę, do biblioteki, do marketu) ma też inną wadę: starszy brat dosięgnie oczu młodszej siostry...

Pozdrawiam.

PS. O cenie jeszcze było: nasz wózior był o 100 zł droższy od Graco.

Ten model sie nazywa Oregon Tandem

wyszukałam w necie :-p
 
Ja w koncu nie kupilam podwojnego..Mialam odkupic od takiej dziewczyny,stare Quinny, ale jak go zobaczylam to zmienilam zdanie, byl jak maly autobus;-)dlugi i zle sie go prowadzilo.Natalka nie lubi siedziec w wozku i skonczyloby sie na tym,ze prowadzilabym Natalke za reke i pchala wozek..Nie musze z nimi jezdzic gdzies daleko,wiec wystarcza na razie jak sadzam Natalke na poleczce Graco przodem do mnie, kawalek na plac zabaw bez problemu dojedziemy.Ale ten Graco duo nie wyglada na taki dlugi i nieporeczny..
 
reklama
Do nas dzis doszedl zamowiony wozek:tak: :-) :happy: .
Myslalam ze dotrze pozniej ale na razie troche postoi.Kobietka ktora Go sprzedaje mieszka w USA i przesylka miala isc ok 6 tyg a doszla w niecały miesiac
Nie moge jeszcze opisac plusow i minusow bo narazie smigam nim tylko po mieszkaniu(kawalerce) z IGorem ale wydaje mi sie calkiem fajny. Nasz dla Igora pojedynczy wazył prawie tyle samo co ten.:confused:
A Igorek jest nowym wozkiem wprost zachwycony chcielismy Go spakowac i schowac do garazu albo piwnicy ale nie pozwolił moze jutro sie uda bo bądz co badz zajmuje troche miejsca a na razie nie bedzie jeszzce przez troche uzywany:cool2:

A to Kolcraft.com - Product Detail
własnie Nasz wozkek
 
Do góry